Stylizacja Meghan Markle w Irlandii Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii Książę Harry i Meghan Markle w Irlandii Meghan Markle w zółtej sukience
Stylizacja Meghan Markle w Irlandii
East News
1/5
Stylizacja Meghan Markle w Irlandii
East News

Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, to budzi ogromne emocje. I mimo że wszyscy uważnie przyglądają się strojom ksieżnej czy jej zachowaniu, to do tej pory nikt nie zauważył, że Meghan bardo się zmieniła! Jeden z brytyjskich ekspertów zwrócił uwagę na zmiany, jakie zaszły w księżnej. Poznajcie całą prawdę o Meghan! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Księżna Meghan złamała protokół nawet na oficjalnym zdjęciu z chrzcin Louisa? Chodzi o jeden szczegół! Jaki?

2/5
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

Okazuje się, że dzięki wnikliwej obserwacji i analizie Meghan Markle można zauważyć, że księżna… bardzo zmieniła się od czasu, gdu została żoną Harry'ego. Zwróciła na to uwagę znana w Wielkiej Brytanii grafolog Kathi McKnight, która ma 30-letnie doświadczenie w swoim zawodzie. Co powiedziała o Meghan?

Zobacz: Kate i Meghan robiły wszystko, żeby uciąć plotki o tym, że się NIE ZNOSZĄ! Jak? Zobacz!

3/5
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

Ekspertka oceniła podpis księżnej Kate - sprzed ślubu i po. Już na pierwszy rzut oka widać, że bardzo się zmienił, ale nigdy nie zgadlibyśmy dlaczego! 

podpis Meghan Markle
printscreen Elle

4/5
Książę Harry i Meghan Markle w Irlandii
East News

Ekspertka wnikliwie przeanalizowała podpis Meghan sprzed ślubu i wyciągnęła jednoznacze wnioski. Okazało się, że kiedy podpis jest nieczytelny, oznacza to, że pisząca osoba jest skryta - wytłumaczyła McKnight, dodając, że ta cecha łączy wiele sławnych osób. Ekspertka zwróciła też uwagę na zakrzywienie tekstu w prawo – oznakę ekstrowertycznej osobowości.

Pisanie kursywą może zdradzać skłonności do sentymentalizmu i wrażliwości – w mniejszym bądź większym stopniu - powiedziała.

Ale taki charakter pisma ma także wadę. Im bardziej tekst jest przekrzywiony, tym bardziej jest porywczy jest jego autor, ponieważ zdradza to jego pośpiech i natłok myśli!

A co zmieniło się w podpisie księżnej po ślubie?

 

Zobacz: Książę Harry i Meghan Markle dostali od fanki NIESAMOWITY prezent! Zobacz ich miny, gdy go odbierali!

5/5
Meghan Markle w zółtej sukience
East News

Ale to nie wszystko. Wystarczy spojrzeć na nowy podpis Meghan, by zobaczyć spore zmiany. Spójrzcie na kształt M i N: Meghan przeciąga pióro nad obiema literami, co jest nawiązaniem do kaligrafii, która kiedyś była jedną z pasji księżnej.

„Zadaszanie" odręcznego pisma pełni formę osłony – to zdradza potrzebę ochrony - powiedziała McKnight.


Warto zwrócić uwagę na literę M, która – w przeciwieństwie do dawnego podpisu Meghan – kończy się daleko pod linią.

To może być oznaka głęboko skrywanych uczuć na jakiś temat - dodała ekspertka.

Spodziewaliście się tego?

 

Zobacz: Księżna Kate czy Meghan - która wyglądała lepiej podczas Wimbledonu? POJEDYNEK

Więcej na temat Meghan Markle