Załamana Meghan Markle Meghan Markle biała sukienka w Sydney Meghan Markle biała sukienka w Sydney Meghan Markle Meghan Markle Harry dziecko
Załamana Meghan Markle
Jak to możliwe? WYJAŚNIAMY!
1/5
Załamana Meghan Markle

 

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Tę radosną nowinę ogłosili podczas swojej wizyty w Australii. Już od jakiegoś czasu sporo mówiło się o błogosławionym stanie Meghan, która coraz częściej była przyłapywana na ukrywaniu swojego brzuszka. Teraz plotki okazały się być prawdą, co wywołało niemałe emocje. Z pewnością Meghan Markle i książę Harry nie posiadają się ze szczęścia, jednak te wspaniałe chwile może burzyć jedna ważna rzecz. Okazuje się bowiem, że księżna Sussex... nie będzie miała praw rodzicielskich do swojego dziecka! Jak to możliwe? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Księżna Meghan ogłosiła swoją ciążę dopiero dziś, ale zdjęcia zdradzały ją już od kilku tygodni! Zobaczcie

2/5
Meghan Markle biała sukienka w Sydney
East News

 

Nie jest tajemnicą, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej panują dziwne dla zwykłych ludzi prawa, zasady i przepisy. Jeden z nich mówi, że pełnię władzy rodzicielskiej nad dziećmi sprawuje panujący monarcha! Oznacza to, że 92-letnia Elżbieta II ma prawa rodzicielskie do dzieci księcia Williama i księżnej Kate, a także do potomka księcia Harry'ego i Meghan. 

 

Zobacz: MEGHAN MARKLE JEST W CIĄŻY! TO JUŻ PEWNE!

3/5
Meghan Markle biała sukienka w Sydney
East News

 

Przepis ten został ustanowiony jeszcze za panowania króla Jerzego I, który nie miał dobrych relacji ze swoim synem, przyszłym Jerzym II i dlatego zastrzegł sobie prawo do wychowania i kształcenia wnucząt. Królowa Elżbieta II ponoć nie wykorzystuje tego prawa i nie ingeruje w wychowanie swoich wnuków. Nie zmienia to jednak faktu, że...

 

Zobacz: WPADKA GONI WPADKĘ... TYM RAZEM MEGHAN MARKLE WYPOWIEDZIAŁA ZAKAZANE SŁOWA

4/5
Meghan Markle

 

...w razie rozwodu Meghan Markle nie będzie miała żadnych praw do swojego dziecka! Po rozwodzie w rodzinie królewskiej to ojciec przejmuje pełną kontrolę nad dziećmi, a matka ma jedynie prawo do nieograniczonych wizyt, ale nie może decydować o wychowaniu i edukacji potomka. Co ciekawe, księżna Diana po rozwodzie z księciem Karolem wywalczyła sobie zachowanie praw rodzicielskich. Ponoć postawiono jej ultimatum - zachowa prawa, jeśli nie udzieli żadnego wywiadu, w którym oczerniłaby rodzinę królewską. 

 

Zobacz: Meghan i Harry mają już imię dla dziecka?! Czy królowa je zaakceptuje?

5/5
Meghan Markle Harry dziecko
East News

Nie sądzicie, że w rodzinie królewskiej panują wyjątkowo surowe zasady?

 

Zobacz: Meghan Markle w ciąży! Tak naprawdę księżna zdradziła się już wczoraj! W jaki sposób?

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry