Księżna Kate w ciąży Księżna Meghan w ciąży Meghan Markle Księżna Meghan w ciąży Meghan Markle, książę Harry
Księżna Kate w ciąży
ONS.pl
1/7
Księżna Kate w ciąży
ONS.pl

 

Księżna Meghan jest w ciąży - to już oficjalna wiadomość podana przez pałac Kensington. Informacje o tym, że spodziewa się dziecka krążyły już od dnia ślubu. Zaprzeczały im inne informacje, że para nie chce na razie potomstwa. Żadne z tych doniesień nigdy nie zostały skomentowane, ani przez Meghan, ani przez Harry'ego.

Dziś książęca para zdecydowała się ogłosić szczęśliwą nowinę na Twitterze. Zdjęcie, które zostało dodane do informacji o ciąży było zrobione podczas pierwszej, oficjalnej wizyty w Sussex. Warto przypomnieć, że po ślubie tytuł, jaki został im nadany to właśnie: księżna i książę Sussex. Ta wizyta ma symboliczne znaczenie i zostanie zapamiętana na długo! 

 

Zobacz: Meghan Markle jest w ciąży! Wiemy, kiedy urodzi! To będzie chłopiec czy dziewczynka?

 

Już podczas tego wyjazdu w dopasowanej stylizacji Meghan widocznie rysuje się brzuszek. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie stylizacje, które zdradzają ciąże księżnej Sussex! 

 

 

2/7
Księżna Meghan w ciąży
ONS.pl

 

Księżna Meghan uwielbia dopasowane stylizacje. Jednak ta, którą założyła podczas ostatniej wizyty w Sussex wyraźnie opina się na brzuchu. Termin porodu jest wyznaczony na wiosnę, a to oznacza, że pierwsze miesiące ciąży księżna ma już za sobą. Zresztą jej stylizacje już od jakiegoś czasu sugerowały ciążę. Zobaczcie sami.

 

Zobacz: Meghan Markle żałuje TEGO, co zrobiła na pierwszej randce z Harrym?

3/7
Meghan Markle
East News

We wrześniu księżna podczas gali charytatywnej 100 Dni dla pokoju pojawiła się w szafirowej sukience z ozdobnymi falbanami. Już wtedy wybrała krój, który idealnie maskuje mały brzuszek widoczny w pierwszych miesiącach ciąży. Meghan doskonale wie, jakie stylizacje wybierać, aby nie wzbudzać zbędnych plotek. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy o ciąży, a księżna  już wybierała zestawy, które pozwolą jej nie ujawniać jeszcze tej  wiadomości!

4/7
Księżna Meghan w ciąży
East News

 

I kolejne zdjęcie z tego wyjścia. Brzuszek w tej stylizacji jest bardzo wyraźny.

5/7
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Kolejną stylizację, która idealnie maskuje ciążę księżna założyła pod koniec września podczas spotkania z uczniami Royal Foundation's Coach Core w Londynie. Granatowa marynarka z baskinką i asymetrycznym przodem sprawia, że brzuch nie tylko nie jest podkreślony, ale fantazyjne wykończenie - wręcz odciąga od niego uwagę. 

6/7
Księżna Meghan w ciąży.
ONS.pl

Księżna Meghan podczas  oficjalnej wizyty w Sussex.  Widzicie już ciążowy brzuszek?

7/7
Meghan Markle
East News

Księżna Meghan postawiła na total look w zielonym kolorze podczas wizyty w Sussex. Tutaj widać dokładnie, jak spódnica podkreśla ciążowy brzuch!

Więcej na temat Meghan Markle