Meghan Markle i książę Harry w Sussex Księżna Meghan w ciąży Księżna Diana z synami Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry w Sussex
East News
Propozycja jest dosyć oczywista...
1/4
Meghan Markle i książę Harry w Sussex
East News

 

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej! Pałac Kensington ogłosił, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Ich pociecha przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. Szczęśliwi rodzice przebywają właśnie w Australii, z dala od  burzy, jaka rozpętała się w mediach. Dziennikarze prześcigają się bowiem w domysłach na temat płci oraz jak będzie miało na imię dziecko Meghan i Harry'ego. Pojawiło się już kilka propozycji, które mogą okazać się trafne. Zobaczcie naszą galerię i oceńcie, czy Meghan Markle i książę Harry faktycznie mogą zdecydować się na takie imiona. 

 

POLECAMY: Jak obliczyć dni płodne i niepłodne? Metoda kalendarzyka i obserwacje

2/4
Księżna Meghan w ciąży
ONS.pl

 

Jak Meghan Markle i książę Harry nazwą swoje dziecko?

Wiadomość o ciąży Meghan Markle jest jedną z najgorętszych w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wiele osób z niecierpliwością czekało, aż okaże się, że rodzina królewska znowu się powiększy. Przez najbliższe miesiące tematem numer jeden będzie także płeć oraz imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jednak czy będzie im dane zdecydować, jak nazwą swoją pociechę? A może decydujące zdanie będzie miała królowa Elżbieta? Nic z tych rzeczy! Jak podaje zagraniczna prasa, Meghan i Harry nie będą musieli z nikim konsultować imienia dla swojego dziecka.

Co ciekawe, brytyjscy dziennikarze już teraz próbują przewidzieć, na co zdecyduje się książęca para. Zobaczcie kilka propozycji na kolejnej stronie naszej galerii!

 

Zobacz także: Czym się kierować przy wyborze imienia dla chłopca?

3/4
Księżna Diana z synami
East News

 

Pamela Redmond Satran, specjalistka od dziecięcych imion uważa, że Meghan Markle i książę Harry być może będą chcieli uczcić pamięć zmarłej tragicznie w 1997 roku księżnej Diany. Stąd też, jeśli urodzi im się dziewczynka, otrzyma ona imię po swojej babci. A co, jeśli na świat przyjdzie chłopiec? Pamela Redmond Satran ma na to też odpowiedź. Spencer - takie nazwisko nosiła księżna Diana. Być może Meghan i Harry zdecydują się dać tak na imię swojemu synkowi. 

Sprawę ułatwia również fakt, że książęca para nie musi postawić na tradycyjne imię. Wynika to z faktu, że książę Harry nie jest pierwszym w kolejce do tronu. Dzięki temu może nieco bardziej zaszaleć z imieniem dla swojej pociechy :)

 

Zobacz także: Czym kierować się przy wyborze imienia dla dziewczynki?

4/4
Meghan Markle
East News

 

Trzymamy kciuki za przyszłą mamę i jej dzidziusia! :)

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle