Dokument "Harry i Meghan" wywołał spore zamieszanie w brytyjskich mediach. Zdaniem królewskich ekspertów jednak produkcja, która miała być bombą, okazała się niewypałem. Dziennikarze zarzucają filmowi manipulowanie faktami oraz szukanie sensacji na siłę. Sussexowie natomiast jasno dali do zrozumienia przed kamerami, że opuszczenie rodziny królewskiej było dla nich koniecznością. Małżeństwo przestało czuć się bezpiecznie w Londynie. Meghan Markle kilka razy zasugerowała też, że nie potrafiła się do końca odnaleźć w tak formalnym świecie, kierowanym przez protokoły królewskie. Przyznała, że Kate i William okazali się bardzo zimni i sztywni nawet w prywatnych relacjach. Przyjaciółka Cambridge'ów wytknęła jej kłamstwa!

Reklama

Meghan Markle była rozczarowana pierwszym spotkaniem z Kate. Okłamała widzów?

W pierwszej części dokumentu Netflixa Meghan Markle uderzyła w Kate i Williama. Żona księcia Harry'ego przyznała, że choć była pozytywnie nastawiona do pierwszego prywatnego spotkania z Cambridge'ami, szybko się rozczarowała. Nie sądziła, że następca tronu i jego ukochana okażą się tak zimni i zdystansowani również w nieformalnych relacjach.

Zobacz także: Książę Harry żałuje, że posłuchał Meghan Markle?! "Tęsknię za Wielką Brytanią, tęsknię za przyjaciółmi"

Rex Features/East News

Po premierze dokumentu głos zabrali przyjaciele księżnej Kate, którzy byli wyraźnie zaskoczeni wypowiedziami Meghan Markle. W rozmowie z mediami przyjaciółka żony następcy tronu stwierdziła, że Kate jest bardzo ciepłą i otwartą osobą, która uwielbia się przytulać. W dodatku zależy jej, by ludzie czuli się komfortowo, przebywając w jej towarzystwie.

Kate uwielbia się przytulać. Jest ciepła i przyjazna, zawsze wita wszystkich uściskiem i całusem. To dla niej zupełnie naturalne — powiedziała przyjaciółka Kate na łamach "People".

Rex Features East News

Zarzutami Meghan Markle zbulwersowana była także opinia publiczna. Brytyjczycy zaczęli przypominać w mediach społecznościowych o sytuacjach, w których księżna Kate była widywana w objęciach obcych osób. Nawet podczas oficjalnych spotkań.

Zobacz także

Zobacz także: Księżna Kate i książę William na świątecznym koncercie z dziećmi! Afera z Meghan nie popsuła im humorów

Reklama

Niewykluczone, że po tym dokumencie drzwi pałacu Buckingham pozostaną na długo zamknięte dla Sussexów. Nie tylko Meghan pozwoliła sobie na odkrywanie sekretów. Książę Harry po raz pierwszy zdradził kulisy spotkania z rodziną królewską po ogłoszeniu "Megxitu". Oglądaliście już serię Netflixa?

RUBA/BackGrid UK /East News
Rex Features East News
Reklama
Reklama
Reklama