W dniu premiery kolejnych odcinków kontrowersyjnego dokumentu "Harry i Meghan" na Netflix najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej wzięli udział w świątecznym kolędowaniu w Opactwie Westminsterskim. Całą uwagę skradły oczywiście dzieci następcy tronu - księżniczka Charlotte oraz książę George, ale również zachwycająca księżna Kate. Afera z udziałem Harry'ego i Meghan nie wpłynęła na ich samopoczucie. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Kate i William z dziećmi na kolędowaniu

Od kilku dni wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej mają o czym mówić. Nowych emocji i tematów do rozmów nieustannie dostarczają im Meghan Markle i książę Harry. Tu mamy na myśli oczywiście dokument z udziałem pary, który bije rekordy popularności na Netfliksie. Produkcja nie oszczędza "royalsów", a oliwy do ognia dolewają kolejne wywody głównych bohaterów - m.in. Harry'ego o reakcji brata czy ojca na chęć odejścia od rodziny.

Zobacz: Książę Harry po raz pierwszy zdradza kulisy spotkania z rodziną królewską: "Brat się na mnie wydzierał

Premiera dokumentu o którym mówi cały świat zbiegła się ze świętami Bożego Narodzenia, które dla "royalsów" mają szczególne znaczenie. Wszelkie koncerty, msze czy spotkania są doskonałą okazję, by pokazać, że mimo wszystko członkowie rodziny są zjednoczeni, a żadne afery nie są w stanie popsuć im nastroju. Tak też piszą brytyjskie media o czwartkowym, wspólnym kolędowaniu w Opactwie Westminsterskim. Głównymi bohaterami byli oczywiście William i Kate oraz dwójka ich starszych dzieci.

Rex Features/East News

Zaatakowana przez Meghan w dokumencie Netflixa księżna Kate tryskała humorem podczas świątecznego kolędowania. Tego dnia miała ważną rolę do spełnienia, skupiła się na niej w stu procentach.

Zobacz także
HENRY NICHOLLS/AFP/East News

Ubrana na bordowo księżna Kate poprowadziła świąteczny koncert, ten zaś zostanie wyemitowany już w Wigilię jako część świątecznego widowiska "Royal Carols: Together At Christmas".

HENRY NICHOLLS/AFP/East News

Na świątecznym kolędowaniu nie zabrakło innych członków brytyjskiej rodziny królewskiej - pojawili się także król Karol III oraz jego małżonka królowa Camilla.

Yui Mok/Associated Press/East News

Trzeba przyznać, że księżniczka Charlotte to wierna kopia księżnej Kate, prawda?

Zobacz także: Krytycy miażdżą Meghan Markle i Harry'ego po nowym zwiastunie: "Diana byłaby przerażona"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama