Meghan Markle i książę Harry podczas oficjalnej wizyty w Irlandii Meghan Markle i książę Harry w wizytą w Gaelic Athletic Association Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z dziećmi
Meghan Markle i książę Harry podczas oficjalnej wizyty w Irlandii
East News
1/6
Meghan Markle i książę Harry podczas oficjalnej wizyty w Irlandii
East News

Meghan Markle i książę Harry znowu złamali protokół królewski? Tym razem doszło do tego podczas ich oficjalnej podróży do Irlandii. Tuż po chrzcie księcia Louisa, amerykańska aktorka i następca brytyjskiego tronu pojechali w swoją pierwszą oficjalną zagraniczną wizytę. Podczas wizyty w Irlandii pojawili się na letniej imprezie w rezydencji ambasadora Wielkiej Brytanii, spotkali się z irlandzką parę prezydencką oraz odwiedzili Gaelic Athletic Association w Cork Park. To właśnie podczas wizyty w siedzibie tej irlandziej organizacji sportowej złamali protokół. Jak? Nie jest tajemnicą, że książęca para nie może publicznie okazywać sobie uczuć. A Harry i Meghan tym razem nie wytrzymali. Jak to wyglądało? Zobacz kolejne slajdy!

ZOBACZ: Meghan zadała szyku w Irlandii! Która z jej kreacji jest najlepsza? GŁOSUJCIE

2/6
Meghan Markle i książę Harry w wizytą w Gaelic Athletic Association
East News

Książę Harry i Meghan Markle podczas wizyty w Gaelic Athletic Associatio trzymali się za ręce i nawet się z tym nie kryli. To złamanie protokołu królewskiego. Dlaczego? Nie jest tajemnicą, że książęce i królewskie pary nie mogą publicznie okazywać sobie uczuć. Zwłaszcza podczas oficjalnych podróży i wizyt, ponieważ formalnie są wtedy w pracy i reprezntują swój kraj. Choć oficjalnego zakazu nie ma, zasady obowiązują od lat, a do przestrzegania ich zachęca sama królowa Elżbieta II, która nigdy nie dotyka publicznie swojego męża, księcia Filipa. Szybko w tej sytuacji odnazleźli się książę William i księżna Kate - oboje nigdy nie okazują sobie publicznie uczuć. Problem z tą zasadą ma jednak księżna Sussex, która często zapomina się i trzyma za rękę swojego męża. Sytuacja w Irlandii to nie pierwszy przypadek, gdy w ten sposób złamała protokół. 

Zobacz: Meghan Markle zaliczyła WPADKĘ przy Elżbiecie! "To brak szacunku dla królowej" Zobacz, jak to wyglądało!

3/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Zaledwie kilka dni wcześniej wraz z rodziną królewską pojawiła się na obchodach z okazji 100. rocznicy Air Force w Londynie. Gdy wraz z mężem schodziła z balkonu pałacu Buckingham, objęła księcia Harry'ego! 

4/6
East News

Ostatnio książęca para spotkała się z młodymi liderami brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Jeszcze przed bankietem w Marlborough House w Londynie starali się trzymać protokołu, ale potem złapali się za ręce. 

5/6
Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z dziećmi
East News

Książę Harry i Meghan Markle podczas wizyty w Irlandii odwiedzili Gaelic Athletic Association w Cork Park. Dzieci były zachwycone Meghan!

6/6
Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z dziećmi w Irlandii
East News

A zwłaszcza jej włosami ;)

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle