East News
Jak wyglądała księżna Sussex?
1/4
East News

 

Meghan Markle i książę Harry od niemal dwóch miesięcy są szczęśliwym małżeństwem. Niestety, książęca para wciąż musi mieć się na baczności. Media śledzą bowiem każdy ich krok. Uwaga wszystkich skierowana jest szczególnie w stronę Meghan Markle, która debiutuje na królewskich dworach jako księżna Sussex. Choć pomaga jej sztab specjalistów, aktorce nie udało się uniknąć kilku wpadek. 

 

Zobacz także: Księżna Meghan z zakazem od królowej! Czego jej nie wolno robić?

 

Meghan Markle i książę Harry muszą przestrzegać wielu zasad, które narzuca im dworska etykieta. Wygląda jednak na to, że zakochani mają z tym drobne problemy. Ostatnio przyłapano ich na tym, jak złamali jeden z głównych zakazów. Czy zrobili to z premedytacją?! Zobacz naszą galerię!

 

POLECAMY: Wpadka goni wpadkę... Tym razem Meghan wypowiedziała zakazane słowa

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

 

2/4
East News

 

Ostatnio książęca para spotkała się z młodymi liderami brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Jeszcze przed bankietem w Marlborough House w Londynie Meghan Markle i książę Harry starali się trzymać protokołu. Jednak w pewnym momencie doszło między nimi do zbliżenia... Zobacz kolejny slajd! 

 

3/4
East News

 

Meghan Markle i książę Harry dobrze wiedzą, że ich publiczne wyjścia to nie zabawa, ale element ich pracy. Według protokołu małżeństwa nie powinny okazywać sobie publicznie miłości, ponieważ reprezentują kraj i wykonują pewne obowiązki. Choć nie ma oficjalnego zakazu, książęce pary starają się go przestrzegać. Meghan Markle od początku przychodziło to z trudnością. Niedawno w mediach pojawiło się nagranie, na którym widać, jak księżna Sussex chce złapać za rękę swojego męża, jednak ten subtelnie oddala tę pieszczotę. Tym razem książę Harry był chyba mniej zasadniczy. Na zdjęciach widać, jak spaceruje z żoną trzymając ją za rękę! To naprawdę rzadki widok!

 

Jednak to nie jedyne zaskoczenie! Spore poruszenie wywołała również żółta sukienka Meghan Markle. Dlaczego? Sprawdź kolejny slajd!

4/4
East News

 

Meghan na spotkanie w Londynie wybrała wyrazistą, żółtą sukienkę projektu Brandona Maxwella. Koszt tej kreacji to ponad 2 tysiące złotych. Nie tylko kolor wzbudził spore zainteresowanie. Wszyscy zwrócili także uwagę na fakt, że sukienka odsłoniła zgrabne ramiona księżnej! To również rzadki widok, ponieważ kobiety w rodzinie królewskiej starają się nie odsłaniać zbyt wiele ciała. Markle zadbała jednak o to, aby sukienka była odpowiednio zabudowana przy szyi.

 

Jak wam się podoba jej kreacja? Pasuje do niej? 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle