Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
East News
Te ZDJĘCIA to kwintesencja macierzyństwa!
1/4
Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Meghan Markle i książę Harry wciąż są w podróży po Australii. Zakochani z pewnością zapamiętają ten wyjazd na całe życie. To właśnie tam ogłoszono, że Meghan Markle i książę Harry wiosną 2019 roku zostaną rodzicami. Zanim jednak to nastąpi, książęca para musi wypełnić swoje obowiązki. Meghan Markle dzielnie towarzyszy swojemu mężowi podczas niemal wszystkich spotkań. Niestety, podczas pobytu w Australii przydarzył jej się jeden słabszy dzień. Książę Harry wytłumaczył jednak, że ciąża daje się jej we znaki.

 

Na szczęście to już przeszłość, a Meghan Markle znowu dołączyła do męża. Na najnowszych zdjęciach wygląda świeżo i kwitnąco. Naszą uwagę zwrócił jednak jej gest, który rozczulił nas do łez! O co chodzi? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Pierwszy prezent dla royal baby! Wiemy, co dostali Meghan i Harry podczas pobytu w Australii!

2/4
East News

 

Meghan Markle w ciąży. Widać brzuszek?

 

Meghan Markle i książę Harry przebywają obecnie na Wielkiej Wyspie Piaszczystej, która jest położona na wschodnim wybrzeżu Australii. Czekały tam na nich tłumy gapiów, którzy chcieli ujrzeć książęcą parę na własne oczy. Oczywiście największą sensacją jest brzuszek Meghan Markle. Fani zastanawiają się, czy widać już pierwsze ciążowe krągłości. Meghan chyba również jest przejęta faktem, że pod jej sercem rośnie nowe życie. Księżna Sussex niemal cały czas czule obejmowała swój brzuszek i go gładziła. To naprawdę piękny i wzruszający widok!

 

Zobacz także: Meghan Markle nie będzie miała praw rodzicielskich do dziecka!

 

3/4
East News

 

Meghan Markle tym razem postawiła na długą, przewiewną sukienkę na ramiączkach marki Reformation. Firma ta znana jest ze swojego upodobania do ekologicznych materiałów. Co ciekawe, ta sukienka kosztuje niewiele ponad 800 zł. Jednak mamy smutną wiadomość dla tych kobiet, które chciały wyglądać jak księżna Sussex. Niestety, tuż po tym, jak Meghan Markle zaprezentowała się w niej w Australii, sukienka zniknęła ze sklepów! 

 

Zobacz także: Czy można jeść grzyby w ciąży?

4/4
East News

 

Patrząc na te zdjęcia jesteśmy pewni, że Meghan Markle będzie idealną, czułą mamą! Zgadzacie się z nami?

Więcej na temat Meghan Markle