Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą Krawczyk w białych koszulach
East News
Newsy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Oto, co dziedziczy Ewa Krawczyk. Niestety nie jest to fortuna... 

Pomimo ogromnej kariery artysta wcale nie zgromadził wielkiego majątku! Co dostanie żona Krzysztofa Krawczyka?

Krzysztof Krawczyk zostawił po sobie ogromny majątek? Media dotarły do informacji, co po zmarłym artyście odziedziczy jego ukochana żona. Według doniesień "Super Expressu" Krzysztof Krawczyk pomimo ogromnej kariery żył skromnie i wcale nie miał wielkiego majątku. Co więc otrzyma w spadku Ewa Krawczyk?

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Testament Krzysztofa Krawczyka

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła wszystkimi. Artysta zmarł w poniedziałek wielkanocny (5 kwietnia), a jego pogrzeb odbył się w miniony weekend ( w sobotę 10 kwietnia). W ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Krawczyka wzięli udział jego najbliżsi, przyjaciele, fani oraz przedstawiciele władz. Dziś, kilka dni po pogrzebie artysty, w mediach pojawiła się informacja, jaki majątek po sobie pozostawił po sobie Krzysztof Krawczyk. 

"Super Express" informuje, że artysta otrzymywał 1700 złotych emerytury. Połowę tej sumy- jak sam kiedyś przyznał- przekazywał swojemu synowi.

Mam bardzo dobrą emeryturę, 1700 zł, z czego połowę oddaję synowi i właściwie nie oglądam tych pieniędzy. Mogę liczyć tylko na to, co w trakcie mojego, wcale nieoszczędnego trybu życia, uda się zaoszczędzić, ale koszty utrzymania są bardzo duże. Jednak, jak wyliczyłem, do końca życia powinno nam wystarczyć na podstawowe rzeczy – Krzysztof Krawczyk mówił w 2016 roku.  

Teraz Ewa Krawczyk ma prawo do rodzinnej renty w wysokości 85% emerytury zmarłego męża- wdowa po artyście musi zdecydować, czy pozostaje przy swojej emeryturze czy będzie pobierać rentę rodzinną, która po waloryzacji renty będzie wynosić ok. 1700 złotych. Ewa Krawczyk ma również do swojej dyspozycji rodzinny dom w Grotnikach. Piękną posiadłość Krzysztof Krawczyk kupił od swojego fana.

Mogłem dać, na dzisiejsze pieniądze, 15 tys. Za dom, który teraz wart jest milion. I kto powiedział, że Bóg nie stawia na naszej drodze aniołów?- "Super Express" cytuje archiwalną wypowiedź Krzysztofa Krawczyka.

Zobacz także: Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony łamią serce. Poświęcił jej nawet ostatnie sekundy swojego życia

Ewa Krawczyk odziedziczy po mężu rodzinny dom w Grotnikach.

Dom Krzysztofa Krawczyka
Czeslaw Czaplinski/FOTONOVA

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk - Dzień Kobiet 2021
Facebook

Zobacz także
Krzysztof Krawczyk z córką

Sekret Krzysztofa Krawczyka wyszedł na jaw. Chodzi o jego adoptowane córki. Tego marzenia nie udało się spełnić 

Andrzej Kosmala i żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. "Twoja ukochana żona Ewa poprosiła mnie..." Menedżer i przyjaciel piosenkarza spełnił jej ważną prośbę

 

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk powstanie mauzoleum! "Wszystko jest w fazie przygotowań"
Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że sam piosenkarz jeszcze przed śmiercią zadbał o to, żeby mieć zapewnione miejsce na cmentarzu, który jest położony blisko jego domu. Mauzoleum rodziny Krawczyków na cmentarzu pod Łodzią Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka, który zmarł w wielkanocny poniedziałek (5 kwietnia), zostało zaplanowane na najbliższą sobotę, 10 kwietnia. O godzinie 12.00 w archikatedrze w Łodzi odbędzie się ostatnie pożegnanie artysty, a o godzinie 15.00 zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Teraz okazuje się, że powstanie tam rodzinny grobowiec rodziny Krawczyków. Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z "Faktem" zdradził, że w miejscu gdzie artysta zostanie pochowany ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości spoczną również jego najbliżsi. Krzysztof już wcześniej wykupił na cmentarzu kilka miejsc. Chciał zostać obok bliskich. Kiedyś w rodzinnym mauzoleum, jakie tam powstanie, spoczną z nim ci, których kochał- w rozmowie z "Faktem" zdradził menedżer Krzysztofa Krawczyka.  Na razie wszystko jest w fazie przygotowań, wciąż jestem na telefonie i dopinamy organizację- dodał. Cmentarz w Grotnikach jest położony bardzo blisko ukochanego domu Krzysztofa Krawczyka i jak informuje "Fakt" otacza go las, który widział codziennie ze swojej posiadłości. Przypominamy, że przed śmiercią Krzysztof Krawczyk poprosił również ukochaną żonę, żeby włożyła do jego trumny dla ważne dla niego przedmioty. Zobacz także:   Ostatnie słowa Krzysztofa...

Krzysztof Krawczyk
East News
Newsy
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znana jest oficjalna data i miejsce pogrzebu artysty
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znana jest oficjalna data i miejsce pogrzebu artysty

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku w wieku 74 lat. Dramatyczną wiadomość przekazał jego menadżer Andrzej Kosmala. Jest już oficjalna data pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Gwiazdor zostanie pochowany 10 kwietnia. Gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe? Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala w połowie marca, o czym sam poinformował w mediach społecznościowych. Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło - pisał artysta. Przed świętami artysta czuł się na tyle dobrze, że został wypisany ze szpitala i podziękował za życzenia i modlitwy. Niestety w Poniedziałek Wielkanocny stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka nagle się pogorszył i żona artysty wezwała karetkę. Niestety gwiazdora nie udało sie uratować, a Ewa Krawczyk w rozmowie z Onetem poinformowała, że powodem śmierci artysty nie był Covid-19.  Pojawiły się oficjalne informacje na temat pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Jak informuje proboszcz Parafii Poczęcia NMP w Grotnikach artysta zostanie pochowany 10 kwietnia o godz. 12 w archikatedrze w Łodzi.  Pożegnanie Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w archikatedrze łódzkiej 10 kwietnia o godzinie 12.00 . O godz. 15 zaplanowano pogrzeb artysty na cmentarzu w Grotnikach. Uroczystość będzie miała charakter państwowy  - poinformował KAI o. Bernard Briks  Zobacz także:  Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci artysty? Czy to był koronawirus? Głos zabrała żona, Ewa Krawczyk Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat....

Krzysztof Krawczyk nie żyje
East News
Newsy
"Córka" Krzysztofa Krawczyka dementuje plotki na temat adopcji! Zaskakujące informacje
Kolejne szokujące informacje dotyczące Krzysztofa Krawczyka. To oświadczenie rozwiewa plotki na temat adoptowanych córek.

Po śmierci  Krzysztofa Krawczyk a pojawiły się doniesienia, że artysta choć miał trudną relację z synem zdecydował się adoptować trzy córki siostry swojej żony, Ewy Krawczyk . Jedna z sióstr, Sylwia Urbańczyk, która wielokrotnie towarzyszyła gwiazdorowi na scenie zdecydowanie odniosła się to tych informacji. Kobieta opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym wyjaśniła całą sytuację. Co napisała? "Córka" Krzysztofa Krawczyka dementuje plotki na temat adopcji! Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku . Wiadomość o śmierci artysty, przekazana przez jego menadżera poruszyła wszystkich. Po pogrzebie legendy polskiej muzyki, który odbył się 10 kwietnia w łódzkich Grotnikach okazało się, że z osobą Krzysztofa Krawczyka wiążą się spore kontrowersje. Niedawno wyszło na jaw, że jedyny syn gwiazdora został pominięty w jego testamencie, a w reportażu pokazanym w „Uwadze! TVN” wszyscy zobaczyli, w jak trudnych warunkach żyje 47-letni Krzysztof Igor Krawczyk . Po śmierci artysty w mediach pojawił się też informacja, że Krzysztof Krawczyk razem z żoną mieli adoptować trzy córki siostry Ewy Krawczyk. Teraz najstarsza z sióstr opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie i zaprzeczyła tym informacjom. Jako najstarsza córka Barbary Wojtal oświadczam, że ani ja ani żadna z moich sióstr nie jesteśmy, ani NIE BYŁYŚMY ADOPTOWANE przez Krzysztofa Krawczyka i Ewę Krawczyk. - napisała na Facebooku Sylwia Urbańczyk.  A jakie relacje miał Krzysztof Krawczyk z córkami siostry swojej żony? O tym mówiła sama Ewa Krawczyk w jednym z wywiadów: Są to córki mojej siostry Barbary. Swojego biologicznego ojca praktycznie nie znają. Beatka, która ma teraz sześć lat, w ogóle nie wie, że...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik