ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Remis w meczu Polska - Szkocja. Było blisko wygranej

Zaczęło się od gola naszej reprezentacji w 11. minucie

Właśnie zakończył się mecz eliminacyjny do Euro 2016 pomiędzy Polską a Szkocją. Na Stadionie Narodowym pojawiły się dziesiątki tysięcy kibiców, których oczekiwania były ogromne - po zwycięstwie z drużyną Niemiec w sobotę każdy z zapalonych fanów piłki nożnej liczył na wygraną i tym razem. Przypomnijmy: Zwycięstwo z Niemcami da Polakom gigantyczny awans. Ich trener ma jednak swoją teorię

Mecz Polska -Szkocja dostarczył wszystkim niebywałych emocji. Już w 11. minucie gola dla naszej ekipy strzelił Krzysztof Mączyński. Niestety, kilka minut później bramkę zdobyli również nasi przeciwnicy. Po pierwszej połowie było 1:1. Już w 57. minucie drugiego gola strzelili Szkoci. Dobra passa wróciła w 76. minucie, kiedy bramkę zdobył Arkadiusz Milik. Kilkanaście minut później doskonałą szansę na gola mieli Polacy. Niestety, Kamil Grosicki uderzył w słupek. Mecz zakończył się  ostatecznie remisem 2:2.

Oglądaliście mecz na Stadionie Narodowym?

Zobacz: Kibic po meczu z Niemcami wbiegł na boisko przytulić Szczęsnego. Jego reakcja bezcenna

Mecz Polska - Niemcy

Gwiazdy na meczu Polska-Niemcy:

Mecz Polska-Szwajcaria. Wynik meczu Polska-Szwajcaria. Kto wygrał Polska-Szwajcaria
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Po serii sukcesów Polacy zagrali kolejny mecz. Tym razem ze Szwajcarią
Jak się skończył dla nas?

Reprezentacja Polski w piłce nożnej odnosi ostatnio coraz większe sukcesy. W eliminacjach do Mistrzostw Świata Polska wygrała już trzy spotkania i jedno zremisowała, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce w grupie i mocno awansowała w rankingu FIFA. Przypomnijmy: Ogromny sukces polskiej reprezentacji. Na to czekali wszyscy kibice Dziś na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbył się towarzyski mecz pomiędzy Polską a Szwajcarią. Już w 4 minucie Josip Drimić strzelił gola Polakom, ale na szczęście w ostatnich sekundach pierwszej połowy Polacy, dzięki bramce Artura Jędrzejczyka, doprowadzili do remisu.  Fantastycznie zaczęła się dla nas również druga połowa, bo już w 61 minucie Arkadiusz Milik strzelił gola, dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie, ale niestety w 87 minucie Alexander Frei doprowadził do remisu. Ostatnie minuty były bardzo napięte, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:2. Oglądaliście spotkanie? Zobacz: Zwycięstwo z Niemcami da Polakom gigantyczny awans. Ich trener ma jednak swoją teorię Gwiazdy na Stadionie Narodowym:

Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska przegrała z Niemcami! Nie brakowało emocji
Działo się!

Dzisiaj odbył się kolejny eliminacyjny mecz do Euro 2016. Reprezentacja Polski zagrała z Niemcami, a mecz był pełen emocji. Na murawie mogliśmy zobaczyć między innymi Roberta Lewandowskiego czy Wojciecha Szczęsnego , których na zgrupowanie odwiozły ukochane partnerki. Zobacz:  Anna Lewandowska przywiozła Roberta na zgrupowanie reprezentacji. Niezłe ma auto! Ostatecznie rywalizacja Polska - Niemcy zakończyła się wynikiem 1:3.   Pierwszą bramkę zdobyli Niemcy w 12 minucie, a gola strzelił Thomas Mueller, drugą z kolei w 19 minucie Mario Goetze. Na szczęście w 37 minucie sytuację nieco podratował Robert Lewandowski, który strzelił gola głową! Niestety w 83 minucie Goetze strzelił trzecią bramkę, co zadecydowało o ostatecznym wyniku meczu. Oglądaliście? Zobacz:  Robert Lewandowski na okładce "Esquire". Jakie miał wymagania?

Mecz Polska - Niemcy na Stadionie Narodowym
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska - Niemcy 2:0! Wielka niespodzianka na Stadionie Narodowym
Zaskoczeni wynikiem?

Dziś na Stadionie Narodowym odbył się mecz eliminacyjny do Euro 2016 , w którym zmierzyły się reprezentacje Polski i Niemiec. Zdecydowanym faworytem spotkania byli nasi zachodni sąsiedzi, ale po niedawnym sukcesie siatkarzy wierzono, że i nasi futboliści będą w stanie sprawić niespodziankę. Zobacz: Polsat zarobił na mistrzostwach w siatkówkę fortunę. Są już oficjalne dane Do przerwy kibice nie zobaczyli bramek, ale tuż na początku drugiej, a dokładnie w 51. minucie, na prowadzenie nieoczekiwanie wyszli Polacy. Gola strzelił Arkadiusz Milik i było 1:0 dla Biało-Czerwonych.   Trzy minuty przed końcem spotkania drugą bramkę strzelił Sebastian Mila i polska reprezentacja zwyciężyła 2:0, co jest prawdziwą sensacją. Oglądaliście mecz z Niemcami? Zobacz: Genialna bramka Lewandowskiego w nowym klubie. Niemieckie media: "To artysta!"