Właśnie zakończył się mecz eliminacyjny do Euro 2016 pomiędzy Polską a Szkocją. Na Stadionie Narodowym pojawiły się dziesiątki tysięcy kibiców, których oczekiwania były ogromne - po zwycięstwie z drużyną Niemiec w sobotę każdy z zapalonych fanów piłki nożnej liczył na wygraną i tym razem. Przypomnijmy: Zwycięstwo z Niemcami da Polakom gigantyczny awans. Ich trener ma jednak swoją teorię

Mecz Polska -Szkocja dostarczył wszystkim niebywałych emocji. Już w 11. minucie gola dla naszej ekipy strzelił Krzysztof Mączyński. Niestety, kilka minut później bramkę zdobyli również nasi przeciwnicy. Po pierwszej połowie było 1:1. Już w 57. minucie drugiego gola strzelili Szkoci. Dobra passa wróciła w 76. minucie, kiedy bramkę zdobył Arkadiusz Milik. Kilkanaście minut później doskonałą szansę na gola mieli Polacy. Niestety, Kamil Grosicki uderzył w słupek. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 2:2.

Oglądaliście mecz na Stadionie Narodowym?

Zobacz: Kibic po meczu z Niemcami wbiegł na boisko przytulić Szczęsnego. Jego reakcja bezcenna