Andrzej Pietras już znalazł nową miłość?
East News

Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na pocałunkach z młodą brunetką! Gwiazda wykorzysta te zdjęcia w sądzie?

Andrzej Pietras już znalazł nową miłość?
East News

Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na czułościach z tajemniczą brunetką! Fakt pokazał zdjęcia, na których Andrzej Pietras i młodsza od niego kobieta, całują się i przytulają. Razem odpoczywali na leżakach i opalali się. Pod fotkami tabloid sugeruje, że Andrzej Pietras nie jest wierny swojej żonie. Czyżby to właśnie był powód rozstania Kozidrak i Pietrasa po 37 latach małżeństwa?

Fotoreporterzy przyłapali go podczas miłosnych uniesień ze zdecydowanie młodszą kobietą. Czy to nowa ukochana, czy jedynie przyjaciółka? Tego nie wiemy. Pewne jest jednak to, że w Polsce zdrada, obok niezgodności charakterów i alkoholizmu, wciąż pozostaje jedną z najczęstszych przyczyn decyzji o złożeniu pozwu rozwodowego- donosi tabloid.

Fakt poprosił o komentarz tych zdjęć Barbarę Jakulską. Radca prawny przyznaje, że dowody na zdradzę przez małżonka są bardzo pomocne w sądzie.

Będą pomocne przy wykazaniu, że to mąż ponosi winę za rozpad pożycia małżeńskiego i mogą prowadzić do uzyskania rozwodu z winy męża. Przedłożenie dowodu ze zdjęć może przyczynić się także do uzyskania rozwodu w szybszym czasie. Orzeczenie rozwodu z winy jednego z małżonków nie ma jednak wpływu na podział majątku wspólnego małżonków.

Przypominamy, że 10 maja Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy w lubelskim sądzie.

 

Zobacz także: Andrzej Pietras OSTRO o małżeństwie z Beatą Kozidrak: "To pomyłka. To wszystko to pomyłka"

 

Tabloid pokazał zdjęcia męża Beaty Kozidrak całującego inną kobietę.

Andrzej Pietras już układa sobie życie po rozstaniu z artystką?

Więcej na temat Beata Kozidrak Andrzej Pietras
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52