Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na czułościach z tajemniczą brunetką! Fakt pokazał zdjęcia, na których Andrzej Pietras i młodsza od niego kobieta, całują się i przytulają. Razem odpoczywali na leżakach i opalali się. Pod fotkami tabloid sugeruje, że Andrzej Pietras nie jest wierny swojej żonie. Czyżby to właśnie był powód rozstania Kozidrak i Pietrasa po 37 latach małżeństwa?

Reklama

Fotoreporterzy przyłapali go podczas miłosnych uniesień ze zdecydowanie młodszą kobietą. Czy to nowa ukochana, czy jedynie przyjaciółka? Tego nie wiemy. Pewne jest jednak to, że w Polsce zdrada, obok niezgodności charakterów i alkoholizmu, wciąż pozostaje jedną z najczęstszych przyczyn decyzji o złożeniu pozwu rozwodowego- donosi tabloid.

Fakt poprosił o komentarz tych zdjęć Barbarę Jakulską. Radca prawny przyznaje, że dowody na zdradzę przez małżonka są bardzo pomocne w sądzie.

Będą pomocne przy wykazaniu, że to mąż ponosi winę za rozpad pożycia małżeńskiego i mogą prowadzić do uzyskania rozwodu z winy męża. Przedłożenie dowodu ze zdjęć może przyczynić się także do uzyskania rozwodu w szybszym czasie. Orzeczenie rozwodu z winy jednego z małżonków nie ma jednak wpływu na podział majątku wspólnego małżonków.

Przypominamy, że 10 maja Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy w lubelskim sądzie.

Zobacz także: Andrzej Pietras OSTRO o małżeństwie z Beatą Kozidrak: "To pomyłka. To wszystko to pomyłka"

Zobacz także

Tabloid pokazał zdjęcia męża Beaty Kozidrak całującego inną kobietę.

Reklama

Andrzej Pietras już układa sobie życie po rozstaniu z artystką?

Reklama
Reklama
Reklama