Mateusz Gessler nie poprowadzi Hell's Kitchen
ONS

Gessler wycofał się z nowego show Polsatu! A miał powtórzyć wielki sukces Magdy

Mateusz Gessler nie poprowadzi Hell's Kitchen
ONS

Wśród nowości w wiosennej ramówce Polsatu pojawi się kolejny program kulinarny. Tym razem będzie to adaptacja słynnego "Hell''''s Kitchen", które za granicą przyniosło ogromną sławę Gordonowi Ramsayowi. W Polsce w jego rolę miał się wcielić Mateusz Gessler, syn byłego szwagra Magdy Gessler. Przypomnijmy: Wiemy kto będzie polskim Gordonem Ramseyem i poprowadzi program Hell''''s Kitchen

W branży spekulowało się, że Mateusz ma spore szanse, aby powtórzyć sukces Magdy i zostać nową gwiazdą telewizji. Było to o tyle prawdopodobne, że "Hell''''s Kitchen", podobnie jak "Kuchenne Rewolucje", mocno skupia się na charyzmatycznym prowadzącym, który z założenia ma być kontrowersyjny. Tak się jednak nie stanie. Jak donoszą WirtualneMedia.pl, Mateusz Gessler wycofał się z "Hell''''s Kitchen". Trwają obecnie poszukiwania jego następcy.
 

Mateusz Gessler wycofał się z prowadzenia pierwszej edycji "Hell''''s Kitchen - Piekielna kuchnia" z powodów osobistych. O tym, kto poprowadzi program poinformujemy w oficjalnym komunikacie - informuje w rozmowie z WirtualneMedia.pl Jan Kępiński, szef Jake-Vision, które jest producentem programu.


Reality-show zadebiutuje na antenie Polsatu 1 kwietnia.

Zobacz: Po wizycie Gessler stacja przeżywa oblężenie. Właściciel jest w szoku

Gwiazdy na konferencji prasowej "Top Chef":

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04