Mateusz Damięcki z ciężarną partnerką na premierze filmu "Atak paniki"
ONS
Newsy

Mateusz Damięcki już po cichym ślubie! Szczegóły zdradziła mama aktora

Mateusz Damięcki już po cichym ślubie! Szczegóły zdradziła mama aktora

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska już po ślubie! Miniony weekend był dla aktora i jego ciężarnej partnerki wyjątkowy. Okazuje się bowiem, że w sobotę para powiedziała sobie TAK! Jak wyglądała uroczystość? Mama aktora w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła radosne informacje i opowiedziała o szczegółach ślubu! 

 

Zobacz także: Ciężarna partnerka Mateusza Damięckiego pokazała duży brzuszek! Zobaczcie ZDJĘCIA

Przybylska, Doda, Majdan, Szelągowska... Ich show-biznesowe małżeństwa trwały najkrócej! Rekordzista wytrwał zaledwie... kilka miesięcy!

Mama Mateusza Damięckiego: "Ślub i wesele były bardzo skromne"

Jak wyglądał ślub Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej? Jak informuje "Super Express" para powiedziała sobie TAK w urzędzie stanu cywilnego w Warszawie. 

Tak, to prawda, Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliżej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub. Udało im się to zachować w tajemnicy, co bardzo mnie cieszy. Oni są bardzo szczęśliwi, ja też jestem szczęśliwa, w końcu już niedługo zostanę babcią- przyznała mama aktora. 

 

Czy para planuje ślub kościelny? Niestety, Mateusz Damięcki wciąż nie unieważnił swojego pierwszego małżeństwa z Moniką Krogulską. Aktor ponoć przez kilka miesięcy starał się o unieważnienie sakramentu. 

 

Ślub kościelny to dla Mateusza bardzo ważna kwestia. Chciał przysięgać przed ołtarzem Paulinie i jest mocno zmartwiony decyzją odmowną. Z pewnością będzie się jeszcze odwoływał- w rozmowie z tabloidem zdradza znajomy aktora. 

Miejmy więc nadzieję, że w przyszłości spełni się marzenie Mateusza Damięckiego o ślubie kościelnym z Pauliną Andrzejewską. 

Młodej parze serdecznie gratulujemy! 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Mateusz Damięcki zostanie ojcem! Kiedy urodzi się jego pierwsze dziecko?

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska już po ślubie. 

Mateusz Damięcki z ciężarną partnerką na premierze filmu
ONS

Radosne informacje potwierdziła mama aktora. 

Mateusz Damięcki z ciężarną partnerką na premierze filmu
East News

W rytmie serca odc 4
Artrama
Seriale
Doktor Żmuda nie traci czasu... Gorące sceny "W rytmie serca"! A co myśli dziewczyna Damięckiego kiedy je ogląda?
Doktor Żmuda nie traci czasu... Gorące sceny "W rytmie serca"! A co myśli dziewczyna Damięckiego kiedy je ogląda?
Mateusz Damięcki z ciężarną partnerką na premierze filmu "Atak paniki"
ONS
Newsy
Mateusz Damięcki został ojcem! Znamy płeć i imię ;)
Mateusz Damięcki został ojcem! Znamy płeć i imię ;)

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska zostali rodzicami! Dokładnie tydzień temu w mediach pojawiły się informacje o ślubie aktora i jego ciężarnej partnerki. Chyba nikt nie spodziewał się wówczas, że już kilka dni później para powita na świecie ich pierwsze dziecko. A jednak! Jak informuje portal viva.pl z czwartku 25/26 stycznia 2018 roku żona gwiazdora urodziła syna.    Imię syna Mateusza Damięckiego   Kilka dni temu mama Mateusza Damięckiego potwierdziła informacje o cichym ślubie Mateusza Damięckiego i jego ciężarnej partnerki Pauliny Andrzejewskiej. Teraz para może świętować nie tylko zawarcie małżeństwa, ale i narodziny ich pierwszego dziecka! Jak informuje portal viva.pl para ma syna, którego nazwali Franciszek Mateusz.   Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!    Zobacz także:  TYLKO U NAS! Szczegóły sekretnego ślubu Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska mają syna.  Żona aktora urodziła zaledwie kilka dni temu.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska w ciąży
WBF
Newsy
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska razem na salonach. Widać już ciążowy brzuszek? ZDJĘCIA
Który to już miesiąc?

  Mateusz Damięcki i jego partnerka Paulina Andrzejewska zostaną rodzicami. Aktor i choreografka teatralna długo nie dzielili się tą informacją, ale w końcu postanowili przyznać się, że na wiosnę przyjedzie na świat ich pierwsze dziecko.  Paulina i Mateusz są parą od 5 lat. Poznali się pracując przy piłkarskim spektaklu muzycznym "Ławka rezerwowych" w 2012 roku, w którym razem występowali. Damięcki po nieudanym małżeństwie z  Patrycją Krogulską, które trwało zaledwie 8 miesięcy już więcej nie wspominał o ślubie. Strzegł swojej prywatności i rzadko pokazywał się z Pauliną publicznie, a wspólne pozowanie do zdjęć prawie nie wchodziło w grę. Ale chyba coś się zmieniło na niedzielnym pokazie "Dzieci dzieciom" Mateusz i Paulina zrobili wyjątek.   Czy na zdjęciach widać już ciążowy brzuszek Pauliny? Andrzejewska zręcznie ukryła go pod obszerną bluzą, ale i tak fotoreporterom udało się uchwycić to, że niebawem zostanie mamą.  Zobaczcie. Zobacz także:  Doktor Żmuda nie traci czasu... Gorące sceny "W rytmie serca"! A co myśli dziewczyna Damięckiego kiedy je ogląda?   Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki zostaną rodzicami.   Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska byli razem na charytatywnym pokazie "Dzieci dzieciom".   Jak myślicie, w którym miesiącu ciąży jest Paulina Andrzejewska?

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner