Mateusz Damięcki z ciężarną partnerką na premierze filmu "Atak paniki"
ONS

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska już po ślubie! Miniony weekend był dla aktora i jego ciężarnej partnerki wyjątkowy. Okazuje się bowiem, że w sobotę para powiedziała sobie TAK! Jak wyglądała uroczystość? Mama aktora w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła radosne informacje i opowiedziała o szczegółach ślubu! 

 

Zobacz także: Ciężarna partnerka Mateusza Damięckiego pokazała duży brzuszek! Zobaczcie ZDJĘCIA

Mama Mateusza Damięckiego: "Ślub i wesele były bardzo skromne"

Jak wyglądał ślub Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej? Jak informuje "Super Express" para powiedziała sobie TAK w urzędzie stanu cywilnego w Warszawie. 

Tak, to prawda, Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliżej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub. Udało im się to zachować w tajemnicy, co bardzo mnie cieszy. Oni są bardzo szczęśliwi, ja też jestem szczęśliwa, w końcu już niedługo zostanę babcią- przyznała mama aktora. 

 

Czy para planuje ślub kościelny? Niestety, Mateusz Damięcki wciąż nie unieważnił swojego pierwszego małżeństwa z Moniką Krogulską. Aktor ponoć przez kilka miesięcy starał się o unieważnienie sakramentu. 

 

Ślub kościelny to dla Mateusza bardzo ważna kwestia. Chciał przysięgać przed ołtarzem Paulinie i jest mocno zmartwiony decyzją odmowną. Z pewnością będzie się jeszcze odwoływał- w rozmowie z tabloidem zdradza znajomy aktora. 

Miejmy więc nadzieję, że w przyszłości spełni się marzenie Mateusza Damięckiego o ślubie kościelnym z Pauliną Andrzejewską. 

Młodej parze serdecznie gratulujemy! 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Mateusz Damięcki zostanie ojcem! Kiedy urodzi się jego pierwsze dziecko?

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska już po ślubie. 

Mateusz Damięcki z ciężarną partnerką na premierze filmu
ONS

Radosne informacje potwierdziła mama aktora. 

Mateusz Damięcki z ciężarną partnerką na premierze filmu
East News