Martyna Wojciechowska opublikowała kolejny wpis. "Niczego nie potrzebuję teraz bardziej"
@martyna.world, Instagram
Newsy

Martyna Wojciechowska żegna się z przeszłością. Pokazała mieszkanie, gdzie żyła z Kossakowskim

Martyna Wojciechowska po głośnym rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim zapowiedziała wielkie zmiany w swoim życiu. Teraz pokazała, jak opróżnia mieszkanie, które dzieliła z byłym mężem.

Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze spekulacje o rozstaniu Maryny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, w sieci zawrzało. I choć para przed dłuższy czas nie komentowała sprawy, milczenie przerwała Wojciechowska, potwierdzając decyzję o rozstaniu. 

- Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - poinformowała Martyna Wojciechowska na swoim instagramowym koncie.

Również Przemysław Kossakowski potwierdził rozstanie z żoną, jednoznacznie prosząc fanów, by nie komentowali pobudek ich decyzji. Podczas, gdy znany podróżnik postanowił uciec od blasku fleszy i zaszyć się w dziczy, jego była żona już zapowiada wielkie zmiany w swoim życiu. Martyna Wojciechowska opuszcza Warszawę. Teraz gwiazda TVN pokazała, jak żegnając się z przeszłością opróżnia mieszkanie, w którym przez ostatnie miesiące żyła z byłym mężem.

Zobacz także: Przemek Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Martyna Wojciechowska opuszcza mieszkanie, w którym żyła z Przemysławem Kossakowskim

Wiadomość o rozstaniu jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu, którą przekazał jeden z portali internetowych, zaskoczyła chyba wszystkich. Jak poinformował Pudelek.pl,  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wrócą do siebie?!
EOS

Choć główni zainteresowani postanowili na początku nie odnosić się do tych doniesień, dzień później gwiazda TVN przerwała milczenie i jednoznacznie odniosła się do plotek. Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Nie trzeba było długo czekać na rekcję Przemysława Kossakowskiego, na którego w mgnieniu oka spadła fala hejtu. I choć wielu, wierzyło, że Wojciechowska i Kossakowski do siebie wrócą, to zachowanie tej dwójki wskazuje na coś zupełnie innego.

By uciec od medialnego szumu, Przemysław Kossakowski zaszył się w dziczy, gdzie szuka wyciszenia. Z kolei jego była żona już rozpoczęła prace przeprowadzkowe. Jak zapowiadała jakiś czas temu prowadząca program "Kobieta na krańcu świata", w Warszawie trzymało ją tylko małżeństwo. Teraz po rozstaniu z partnerem gwiazda TVN postanowiła opuścić stolicę i pokazać, jak opróżnia mieszkanie, które do niedawna dzieliła ze swoim mężem.

Martyna Wojciechowska pokazała mieszkanie, w którym żyła z Przemysławem Kossakowskim

Widać, że Martyna Wojciechowska chce raz na zawsze odciąć się od swojego byłego męża. Dziennikarka nie tylko nie obserwuje Przemysława Kossakowskiego w mediach społecznościowych, ale również podjęła decyzję o opuszczenia mieszkania, w które jeszcze kilka miesięcy temu z nim dzieliła. Zakończeniem tego etapu w jej życiu było m.in. posortowanie osobistych rzeczy i wyrzucenie przedmiotów przypominających bolesne chwile, czym pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama. Na swoim InstaStories Martyna Wojciechowska pokazała, jak wspierana przez blogerkę Agnieszkę Witkowską, znaną jako Architekt Porządku, porządkuje rzeczy ze starego mieszkania.

Martyna Wojciechowska opuszcza mieszkaniem, w którym żyła z Przemysławem Kossakowskim
Instagram @martyna.world

Podróżniczka skrupulatnie segreguje pamiątki przywiezione ze wszystkich krańców świata, gdzie kręciła reportaże. Wśród nich znalazła się m.in probówka z jadalnymi robakami, masa książek, słodycze dla astronautów, czy  Korona z "Krańca Świata".  To było prawdziwe ukoronowanie dnia pracy, a Martyna na dobre pożegnała się z przestrzenią, którą do niedawna dzieliła z Przemysławem Kossakowskim.

Martyna Wojciechowska pokazała mieszkanie, w którym żyła z Przemysławem Kossakowskim
Instagram @martyna.world

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali się w październiku 2020 roku po trzech latach życia w nieformalnym związku. Niestety, niespełna pół roku później w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Dziennikarka TVN przyznała, że jej trzyletnia relacja z Przemysławem Kossakowskim zakończyła się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Przemyslaw Blaszczyk

Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie z Przemysławem Kossakowskim
Piotr Molecki/Agnieszka Sniezko/East News
Newsy
Martyna Wojciechowska po rozstaniu z mężem opublikowała mocny wpis! 
Martyna Wojciechowska wbiła szpilę Przemysławowi Kossakowskiemu? Takich słów nie spodziewał się chyba nikt!

Martyna Wojciechowska podczas relacji na InstaStories odniosła się do informacji dotyczących rozstania z Przemysławem Kossakowskim? Niestety, według medialnych doniesień prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" nie jest już ze swoim mężem. Związek pary miał się rozpaść zaledwie kilka miesięcy po romantycznym ślubie. Jak teraz komentuje to Martyna Wojciechowska? Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie z mężem W minioną środę w mediach pojawiły się bardzo niepokojące informacje dotyczące związku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego . Portal pudelek.pl donosił, że para podjęła decyzję o rozstaniu . Według informacji portalu to Przemysław Kossakowski odszedł od swojej żony.  Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące- zdradza pudelek.pl Kilka godzin po tym, jak media poinformowały o rozstaniu Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie krótki, ale bardzo wymowny wpis, w którym napisała krótko "Cisza". Pod postem gwiazdy pojawiły się pytania od zaniepokojonych internautów, a Martyna Wojciechowska zareagowała i napisała o małżeństwie. - Czyli małżeństwo NIC nie znaczy... wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ❤ - napisała jedna z obserwatorek. - Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety❤️- odpisała Martyna Wojciechowska. Teraz w sieci pojawił się kolejny komentarz Martyny Wojciechowskiej. Gwiazda TVN podczas relacji na InstaStories opublikowała swoje zdjęcie, a pod nim bardzo wymowne słowa. Nauczyłam się ważnej rzeczy. Jeśli nie masz nic życzliwego do powiedzenia, lepiej nie mów wcale. Jeśli nie potrafisz wesprzeć, przynajmniej nie podcinaj skrzydeł- cytuje swoje słowa Martyna Wojciechowska. Zobacz także:   Przed laty Martyna Wojciechowska usłyszała...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na czerwonym dywanie
Kamil Piklikiewicz/East News
Newsy
Na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu! W sieci pojawiły się ostre komentarze
Internauci obwiniają Przemysława Kossakowskiego po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Pod jego ostatnim zdjęciem na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza!

Przemysław Kossakowski w ogniu krytyki! Po tym, jak media poinformowały rozstaniu gwiazdora TTV z Martyną Wojciechowską w sieci zawrzało. I chociaż początkowo wszyscy go wspierali i pisali, że nie chcą wierzyć w medialne plotki, to kiedy Martyna Wojciechowska potwierdziła, że jej mąż od niej odszedł, w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Pod ostatnim zdjęciem Przemysława Kossakowskiego na Instagramie pojawiło się sporo krytycznych wpisów. Internauci o zachowaniu Przemysława Kossakowskiego Kiedy kilka dni temu portal pudelek.pl poinformował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się, chyba wszyscy fani mieli nadzieję, że wkrótce gwiazdorska para odniesie się do medialnych informacji i zdementuje plotki na swój temat. Niestety, szybko okazało się, że wiadomości o rostaniu są prawdziwe, a sama Martyna Wojciechowska nie ukrywała, że decyzja męża mocno ją zabolała. Gwiazda TVN za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła, że jej związek z Przemysławem Kossakowskim to już przeszłość, a mąż odszedł od niej zaledwie trzy miesiące po ślubie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi - napisała na Instagramie. Fani nie ukrywają, że są w szoku, ale mocno wspierają Martynę Wojciechowską. Za to pod ostatnim zdjęciem na profilu Przemysława Kossakowskiego na Instagramie pojawiło się wiel bardzo ostrych komentarzy. Rozczarowani internauci...

Przemysław Kossakowski w jasnej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy
Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!
Wiadomość o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego wstrząsnęła mediami. Okazuje się, że dziennikarz już wcześniej wiedział, że jego związek się rozpadnie! Jak to możliwe?

Echa rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego nie milkną. Jak przyznała dziennikarka w oficjalnym instagramowym oświadczeniu, ich małżeństwo rozpadło się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Mimo, że główni zainteresowani jak dotąd nie zdecydowali się podać przyczyn swojej decyzji o tak rychłym rozwodzie, w mediach co chwila pojawiają się nowe rewelacje na ten temat. Jak się okazuje, znany podróżnik jeszcze przed ślubem wiedział, że jego związek z Martyną Wojciechowską szybko się rozpadnie... wywróżyła mu to szamanka! Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wywróżyła mu szamanka Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego  pojawiły się 14. lipca. Jeden z portali powołując się na swoje źródło informował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie.  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl  Następnego dnia na instagramowym koncie podróżniczki pojawił się bardzo emocjonalny wpis, w którym Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem . Po trzech latach związku i zaledwie trzy miesiące po ślubie, para podjęła decyzję o rozwodzie.  Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija - napisała na Instagramie Martyna...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak