Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN
Newsy

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Martyną Wojciechowską

W środę 14. lipca niespodziewanie media obiegła informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Dziennikarz wreszcie zabrał głos.

Wiadomość o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, którą przekazał jeden z portali internetowych, zaskoczyła chyba wszystkich. Jak informowano, znany podróżnik wyprowadził się od żony  zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Znana podróżniczka, przez dłuższy czas milczała, jednak w czwartkowe popołudnie, 15 lipca, oficjalnie potwierdziła rozpad swojego małżeństwa.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - napisała na Instagramie gwiazda TVN.

Teraz również jej mąż postanowił zabrać głos w sprawie. Jak rozstanie z Martyną Wojciechowską komentuje Przemysław Kossakowski?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Przemysław Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się tuż po powiedzeniu sobie "tak". Zgodnie z relacji ich informatora, to Kossakowski wyprowadził się z domu.

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal.

Choć główni zainteresowani postanowili tego dnia nie zaprzeczać, ani nie potwierdzać tych doniesień, to tego samego dnia na instagramowym koncie Wojciechowskiej pojawił się wymowny post, w którym napisała jedynie "Cisza". Dzień później znana podróżniczka odniosła się do plotek. Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem.

Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Nie trzeba było długo czekać, by na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu. Internauci oskarżali dziennikarza o niepoważne podejście do związku, 

- Coś Ty Panie Przemku nawywijał? Przecież niedawno co się pobraliście😒
- Kosa coś ty odwalił z Martynką? 🤦🏻‍♂️
- szukaj szczęścia dalej tylko już nie bierz tych ślubów bo to kpina - pisali rozgoryczeni fani na oficjalnym instagramowym koncie dziennikarza.

Teraz, również Przemek postanowił zabrać głos w sprawie. Znany podróżnik, idąc w ślady swojej żony, opublikował na Instagramie bardzo wymowny wpis. 

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym  - napisał Przemysław Kossakowski.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się kilka miesięcy temu

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaczęli się spotykać ponad 3 lata temu. Początkowo ukrywali swój związek, ale po jakimś czasie fotoreporterzy uwiecznili ich romantyczne chwile. Zakochani szybko stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nie afiszowali się ze swoim związkiem w mediach, długo trzymali w tajemnicy również swoje zaręczyny, a także wzięli sekretny ślub

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze. - napisał wówczas Przemek Kossakowski 

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram

Niestety, jak się jednak okazuje, związek Martyny i Przemysława wcale nie był tak kolorowy, jak para pokazywała go w mediach społecznościowych. Dziennikarka TVN przyznała, że ich trzyletnia relacja zakończyła się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na czerwonym dywanie
Kamil Piklikiewicz/East News

Przemysław Kossakowski w jasnej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy
Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!
Wiadomość o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego wstrząsnęła mediami. Okazuje się, że dziennikarz już wcześniej wiedział, że jego związek się rozpadnie! Jak to możliwe?

Echa rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego nie milkną. Jak przyznała dziennikarka w oficjalnym instagramowym oświadczeniu, ich małżeństwo rozpadło się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Mimo, że główni zainteresowani jak dotąd nie zdecydowali się podać przyczyn swojej decyzji o tak rychłym rozwodzie, w mediach co chwila pojawiają się nowe rewelacje na ten temat. Jak się okazuje, znany podróżnik jeszcze przed ślubem wiedział, że jego związek z Martyną Wojciechowską szybko się rozpadnie... wywróżyła mu to szamanka! Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wywróżyła mu szamanka Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego  pojawiły się 14. lipca. Jeden z portali powołując się na swoje źródło informował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie.  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl  Następnego dnia na instagramowym koncie podróżniczki pojawił się bardzo emocjonalny wpis, w którym Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem . Po trzech latach związku i zaledwie trzy miesiące po ślubie, para podjęła decyzję o rozwodzie.  Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija - napisała na Instagramie Martyna...

Przemysław Kossakowski w białej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy
Przemysław Kossakowski pod ostrzałem internautów. Dziennikarz wymownie odpowiada fanom
Od czasu ogłoszenia rozstania Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej dziennikarz mierzy się z ogromną falą hejtu. Postanowił zareagować na słowa internautów.

Rozstanie Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Para pobrała się w październiku 2020 roku i jak informował jeden z portali, ich małżeństwo zakończyło się zaledwie po kilku miesiącach. Choć na początku główni zainteresowani nie komentowali tych doniesień, zaledwie kilka dni po wypłynięciu sprawy na światło dzienne gwiazdorzy TVN potwierdzili rozpad swojego związku, a na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu. Teraz znany podróżnik postanowił odnieść się do komentarza jednego z internautów. Przemysław Kossakowski reaguje na słowa internauty Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego  pojawiły się w środę, 14 lipca. Pudelek.pl doniósł, że związek znanych podróżników rozpadł się tuż po powiedzeniu sobie "tak". Zgodnie z relacji informatora serwisu, Kossakowski wyprowadził się z domu zaledwie trzy miesiące po ślubie. Śledź najnowsze doniesienia z życia gwiazd na nowym komputerze. Dzięki Komputronik kod rabatowy kupisz sprzęt najwyższej klasy w obniżonej cenie. To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal. Choć tego dnia zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemysław Kossakowski postanowili nie komentować tych rewelacji, to na instagramowym koncie dziennikarki pojawił się wymowny post, w którym napisała jedynie "Cisza". Dzień później Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami...

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się?! Zaskakujące ustalenia mediów!
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub w październiku ubiegłego roku. Teraz media donoszą, że ich małżeństwo to już przeszłość. Co się stało?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Podróżnicy jednak bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia i raczej niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Jednak takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Według medialnych doniesień, małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, już się zakończyło! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:   Jak mieszka Martyna Wojciechowska? W jej apartamencie czuć ducha podróżniczki! Co za oryginalne wnętrza!   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem?! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na początku ukrywali swój związek przed mediami. W końcu jednak prawda wyszła na jaw, a fotoreporterzy coraz częściej zaczęli śledzić każdy krok pary. Podróżnicy jednak utrzymywali ważne wydarzenia w swoim życiu w tajemnicy, a fani dowiadywali się o wszystkim po fakcie - jak na przykład o ich ślubie, który odbył się pod koniec ubiegłego roku .  Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - pisał wówczas Przemysław Kossakowski pod zdjęciem ze ślubu z Martyną Wojciechowską.            Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) Zobacz także:   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu" Fani uwielbiają Martynę Wojciechowską i...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik