Martyna Wojciechowska przerywa milczenie! Gwiazda TVN zabrała głos w sprawie rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Dziennikarka potwierdziła ostatnie plotki - po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu jej małżeństwo z gwiazdorem TTV dobiegło końca. Zobaczcie oświadczenie Martyny Wojciechowskiej!

Reklama

Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim!

Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się już jakiś czas temu. Według relacji portalu to Kossakowski wyprowadził się z domu.

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - czytaliśmy.

Co zaś napisała Martyna Wojciechowska w swoim oświadczeniu? Poniekąd potwierdziła informacje portalu, pisząc, że jej małżeństwo zakończyło się NAGLE po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu - a oznacza to, że para rozstała się już na początku tego roku (ich ślub odbył się bowiem w październiku rok temu).

Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się kilka miesięcy temu

Dalej w swoim oświadczeniu Martyna pisze, że od rozstania z Przemkiem Kossakowskim mija już kilka miesięcy, ale nadal jest jej bardzo smutno, również ze względu na córkę, Marysię, z którą Kossakowski miał świetny kontakt:

Zobacz także

Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę. M.

x-news/TVN

Kiedy odbył się ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego?

16 października 2020 Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali zdjęcia ze swojego ślubu. Zaręczyli się znacznie wcześniej, bo już na początku 2019 roku.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze. - napisał wówczas Przemek Kossakowski

Ceremonia odbyła się w Markach pod Warszawą w sali „Cicha 23”. Martyna tego dnia miała na sobie suknię projektu Violi Piekut.

Reklama

Zobacz także: Jest wideo z wesela Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Do jakiej piosenki tańczyli?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama