Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Michal Wozniak/East News
Newsy

Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! 

"Z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa" - pisze Martyna Wojciechowska! Co się stało? Dlaczego jej związek z Przemkiem Kossakowskim nie przetrwał? Dramatyczne oświadczenie gwiazdy TVN!

Martyna Wojciechowska przerywa milczenie! Gwiazda TVN zabrała głos w sprawie rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Dziennikarka potwierdziła ostatnie plotki - po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu jej małżeństwo z gwiazdorem TTV dobiegło końca. Zobaczcie oświadczenie Martyny Wojciechowskiej! 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim!

Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się już jakiś czas temu. Według relacji portalu to Kossakowski wyprowadził się z domu.

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - czytaliśmy.

Co zaś napisała Martyna Wojciechowska w swoim oświadczeniu? Poniekąd potwierdziła informacje portalu, pisząc, że jej małżeństwo zakończyło się NAGLE po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu - a oznacza to, że para rozstała się już na początku tego roku (ich ślub odbył się bowiem w październiku rok temu).

Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. 

 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się kilka miesięcy temu

Dalej w swoim oświadczeniu Martyna pisze, że od rozstania z Przemkiem Kossakowskim mija już kilka miesięcy, ale nadal jest jej bardzo smutno, również ze względu na córkę, Marysię, z którą Kossakowski miał świetny kontakt:

Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę. M.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN

Kiedy odbył się ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego?

16 października 2020 Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali zdjęcia ze swojego ślubu. Zaręczyli się znacznie wcześniej, bo już na początku 2019 roku. 

 

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze. - napisał wówczas Przemek Kossakowski 

Ceremonia odbyła się w Markach pod Warszawą w sali „Cicha 23”. Martyna tego dnia miała na sobie suknię projektu Violi Piekut. 

Zobacz także: Jest wideo z wesela Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Do jakiej piosenki tańczyli?

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram

Konferencja prasowa Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego z udziałem Martyny Wojciechowskiej
Michał Baranowski/AKPA
Newsy
Martyna Wojciechowska została zapytana wprost o rozstanie z Przemkiem Kossakowskim! 
Musicie zobaczyć reakcję Martyny Wojciechowskiej, gdy dziennikarz zapytał ją o ostatnie plotki o jej rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim. Czy potwierdziła koniec ich małżeństwa?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rzeczywiście się rozstali? Wczoraj portal Pudelek.pl poinformował, że para już od dawna ze sobą nie mieszka, a decyzję o rozstaniu podjął Przemek. Jak na te spekulacje reaguje Martyna? Jeden z dziennikarzy miał okazję zapytać o to gwiazdę podczas konferencji Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Co odpowiedziała? Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego  To dla wszystkich fanów gwiazdorskiej pary ogromne zaskoczenie - pod koniec ubiegłego roku Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub , zamieszkali ze sobą i... wydawali się być bardzo szczęśliwi. Tym bardziej informacje Pudelka zszokowały wszystkich. Według portalu Kossakowski wyprowadził się z domu niedługo po ślubie z Martyną!   To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - czytamy. Martyna Wojciechowska w internetowych wpisach potwierdziła rozstanie? Gdy tylko ta sensacyjna informacja ujrzała światło dziennie, fani od razu zaczęli zasypywać Martynę Wojciechowską pytaniami o jej małżeństwo. Ta w kilku wpisach dała do zrozumienia, że wszelkie spekulacje są prawdziwe.  Gdy jeden z fanek zaczęła pocieszać gwiazdę, pisząc, że małżeństwo nic nie znaczy, gwiazda TVN odpowiedziała:  - Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety❤️ Martyna Wojciechowska nie obserwuje Przemysława Kossakowskiego na Instagramie  Martyna, jak i Przemek Kossakowski rzadko mówią o swoim życiu prywatnym, ale część fanów wywnioskowała, że ich rozstanie potwierdza jeszcze jedna rzecz - Wojciechowska przestała obserwować męża na Instagramie.  I właśnie o to zapytał Martynę dziennikarz gazety "Fakt" na konferencji prasowej Polskiego...

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN
Newsy
Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Martyną Wojciechowską
W środę 14. lipca niespodziewanie media obiegła informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Dziennikarz wreszcie zabrał głos.

Wiadomość o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, którą przekazał jeden z portali internetowych, zaskoczyła chyba wszystkich. Jak informowano, znany podróżnik wyprowadził się od żony  zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Znana podróżniczka, przez dłuższy czas milczała, jednak w czwartkowe popołudnie, 15 lipca, oficjalnie potwierdziła rozpad swojego małżeństwa. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa  - napisała na Instagramie gwiazda TVN. Teraz również jej mąż postanowił zabrać głos w sprawie. Jak rozstanie z Martyną Wojciechowską komentuje Przemysław Kossakowski? Przemysław Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się tuż po powiedzeniu sobie "tak". Zgodnie z relacji ich informatora, to Kossakowski wyprowadził się z domu. To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal. Choć główni zainteresowani postanowili tego dnia nie zaprzeczać, ani nie potwierdzać tych doniesień, to tego samego dnia na instagramowym koncie Wojciechowskiej pojawił się wymowny post , w którym napisała jedynie "Cisza". Dzień później znana podróżniczka odniosła się do plotek. Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem . Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na...

Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
Kuba Wojewódzki tym razem przesadził?! Porównał małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego do hotelu!

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie i uchodzili wręcz za związek idealny. Nic więc dziwnego, że ich rozstanie odbiło się tak szerokim echem. Jak przyznała słynna dziennikarka i podróżniczka, jej małżeństwo trwało zaledwie trzy miesiące. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - napisała na Instagramie gwiazda. Jak donoszą media - decyzja o odejściu leżała po stronie Przemka Kossakowskiego, natomiast w swoim poruszającym wpisie, który ukazał się w mediach społecznościowych tydzień temu, Martyna Wojciechowska przyznała, że dla niej i jej córki Marysi jest to naprawdę trudny czas i poprosiła o zachowanie ciszy w temacie. Tymczasem małżeństwo gwiazdy, a raczej jego koniec, postanowił skomentować Kuba Wojewódzki i to w dość niewybredny sposób.  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Kuba Wojewódzki skomentował małżeństwo Relacja Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim od początku wzbudzała wiele sensacji. Ulubieńcy polskich widzów przez długi czas ukrywali swój związek przed mediami, jednak paparazzi coraz częściej przyłapywało tę dwójkę podczas wspólnych wyjść. W końcu na jaw wyszły ich zaręczyny, a niedługo po tym Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Niestety, jak zdradziła dziennikarka, jej związek z podróżnikiem trwał trzy lata, a małżeństwo jedynie trzy miesiące. Po szokującym wpisie gwiazdy, internauci nie zostawili suchej nitki na Przemku Kossakowskim.  W końcu były partner Martyny Wojciechowskiej postanowił sam skomentować rozstanie. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik