Martyna Wojciechowska planuje przeprowadzkę
MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News
Newsy

Martyna Wojciechowska wyprowadzi się z Warszawy po rozwodzie? "To nie jest moje miejsce!"

W ostatnim czasie w życiu Martyny Wojciechowskiej wiele się zmienia. Najpierw ogłosiła rozwód z Przemkiem Kossakowskim, teraz planuje przeprowadzkę. Dlaczego nie chce mieszkać w stolicy?

Martyna Wojciechowska jest ostatnio na językach wszystkich za sprawą rozstania z mężem Przemkiem Kossakowskim. Podróżniczka poszukuje teraz w życiu spokoju. W jednym z postów na swoim Instagramie przyznaje, że chciałaby się przeprowadzić. Wojciechowska szczerze pisze, że Warszawa nie jest jej miejscem. Czy chce się odciąć od swojej przeszłości?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska odnalazła pocieszenie po rozstaniu. Kto wspiera ją w trudnych chwilach?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

W ostatnim czasie w mediach huczy o rozstaniu jednej z najbardziej lubianych par w polskim show biznesie. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poruszyli fanów swoją niespodziewaną decyzją. Jeden z portali powołując się na swoje źródło poinformował, że Martyna i Przemek zakończyli związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie. 

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl 

Upłynęło sporo czasu zanim podróżnicy zabrali głos w sprawie. Jako pierwsza ciszę przerwała Martyna:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Jakiś czas temu polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka oraz podróżniczka udzieliła też pierwszego wywiadu po rozstaniu. W rozmowie z "Faktem" Wojciechowska podkreśliła, jak ważną cechą jest dla niej w życiu wytrwałość.

Nigdy nie dostałam żadnego medalu w żadnej dziedzinie sportowej. Ale na pewno dałabym sama sobie medal, za bycie wystarczająco dobrą mamą. Ale też za bycie wystarczająco dobrą szefową dla osób, z którymi pracuję. Najbardziej jednak należy mi się medal za wytrwałość. Moja mama powiedziałaby, że to upór, ja nazywam to wytrwałością. A tej w życiu na pewno mi nie brakuje - mówi Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska potrzebuje zmiany - chce się wynieść z Warszawy?

Obecnie jednak tym, czego Wojciechowska potrzebuje najbardziej jest zmiana - a konkretnie... zmiana miejsca zamieszkania. Martyna z pewnością chciałaby teraz zdystansować się od ostatnich problemów, oczyścić umysł z negatywnych myśli i skupić się na sobie. Podróżniczce nie chodzi jednak tym razem o krótką wyprawę tam i z powrotem. W swoim ostatnim poście na Instagramie przyznaje, że Warszawa zdecydowanie nie jest jej miejscem na Ziemi. Stąd też podróżniczce chodzi po głowie taki kierunek jak Zatoka Morlaix, niedaleko Carantec, Bretania. Wojciechowskiej zależy przede wszystkim na bliskości natury oraz gwarancji ciszy i spokoju.

To, że mieszkam w Warszawie, w mieście to wypadkowa wielu czynników: macierzyństwa, pracy, wcześniejszych decyzji. Nie mam jednak wątpliwości, że to nie jest moje miejsce na Ziemi i że kiedyś osiądę gdzieś z dala od zgiełku i blisko natury🙏🏻 

Przeprowadzka w przypadku Wojciechowskiej nie będzie jednak tak łatwa jak mogłoby się wydawać, a obecnie ze względu na liczne ograniczenia - jest wręcz niemożliwa. Martyna sama przyznaje w poście, że w mieście trzymają ją przecież córka, praca oraz liczne inne zobowiązania. Obecnie macierzyństwo jest dla niej jedną z najważniejszych ról, a jej córka Marysia - absolutnym priorytetem. 

Jak ma się dziecko, które chodzi do przedszkola/szkoły a oprócz tego rozwija pasje na zajęciach dodatkowych, to miasto jest lepszym rozwiązaniem. Wszystko jest na miejscu. Dziecko z czasem może samo dojeżdżać komunikacją miejską do szkoły i na zajęcia. Potem wyfruwa z gniazda, a skrzydła, co do miejsca zamieszkania, może rozwinąć Mama. - słusznie zauważa w komentarzach jedna z obserwatorek Martyny.

Kaśka Frydrych

Podróżniczka także jest tego świadoma, jednak nie ma złudzeń, że nie chce mieszkać w Warszawie do końca życia. Póki co Wojciechowska planuje zamieszkać w górach, ale nie wyklucza także innych opcji:

Póki co planuję zamieszkać w górach, ale rozważam też inne opcje. Może Bretania, Zatoka Morlaix, niedaleko Carantec? Co za miejsce! SPOKÓJ GWARANTOWANY! M. - pisze Martyna.

O Martynie przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu "Party" - już w sprzedaży!

Martyna Wojciechowska na okładce
Party.pl

Martyna Wojciechowska zostawiła komentarz pod oświadczeniem Kossakowskiego
East News/Piotr Molecki
Newsy
Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu. Padły poruszające słowa 
Martyna Wojciechowska przyznaje wprost: "Należy mi się medal za wytrwałość". Co ma na myśli?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzyli duet idealny, tak przynajmniej wszystkim się wydawało. Małżeństwo podróżników rozpadło się zaledwie trzy miesiące po ślubie, chociaż informacja dotarła do mediów o wiele później. Martyna Wojciechowska udzieliła właśnie pierwszego wywiadu po rozstaniu:  Należy mi się medal za wytrwałość - powiedziała w rozmowie z Faktem.  Co miała na myśli?  Zobacz także:  Przemysław Kossakowski pod ostrzałem internautów. Dziennikarz wymownie odpowiada fanom Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu  Rozpad małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego zszokował internautów. Jako pierwsza o trudnej decyzji poinformowała Martyna Wojciechowska :  Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. W emocjonalnym wpisie przyznała, że ta nagła zmiana i zakończenie związku były dla niej zaskoczeniem: Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Chwilę później swoje stanowisko zajął Przemysław Kossakowski :  Nie chcę uciekać od odpowiedzialności , chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem.  Martyna Wojciechowska właśnie udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu. Podróżniczka nie ukrywa, że wiele przeszła jako człowiek, jednak wytrwałość to ta cecha, która przez lata nadawała jej charakteru. Najsłynniejsza w Polsce podróżniczka zdobyła nie tylko najwyższe szczyty świata ale także podróżowała do najdalszych...

Martyna Wojciechowska o swojej reputacji
Newsy
Martyna Wojciechowska odnalazła pocieszenie po rozstaniu. Kto wspiera ją w trudnych chwilach?
Martyna Wojciechowska po rozstaniu na nowo uczy się jak cieszyć życiem. Kto podnosi ją na duchu i dodaje otuchy w tym trudnym okresie?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli jedną z najbardziej lubianych par w polskim show biznesie. Z pewnością tym, za co fani szanowali ich najbardziej była ich prywatność. Para nigdy nie afiszowała się ze swoim związkiem, a swój ślub długo trzymała w tajemnicy. Podobnie było z szokującą wiadomością odnośnie ich rozstania. Kto wspiera ją w tym trudnym czasie? Okazuje się, że znana podróżniczka już znalazła oparcie! Zobacz także:  Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu. Padły poruszające słowa Martyna Wojciechowska pogodziła się z rozstaniem z Kossakowskim? Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego  pojawiły się 14. lipca. Jeden z portali powołując się na swoje źródło informował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski  zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie.  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl  Upłynęło sporo czasu zanim podróżnicy zabrali głos w sprawie. Jako pierwsza ciszę przerwała Martyna: Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - napisała na Instagramie Martyna...

Martyna Wojciechowska
Instagram
Newsy
Fani zasypali Martynę Wojciechowską komentarzami na temat rozstania. Dziennikarka odpowiedziała!
Pod najnowszym zdjęciem Martyny Wojciechowskiej, pojawiło się wiele wpisów od fanów, w których internauci nawiązują do doniesień o jej rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim. Podróżniczka zareagowała.

Wiadomość o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiła się w środę 14. lipca. Według informatora jednego z portali, para miała się rozstać kilka miesięcy po ślubie. Niedługo po pojawieniu się tej wiadomości w mediach, podróżniczka opublikowała wymowne zdjęcie i wpis, pod którym pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Na jeden z nich dziennikarka postanowiła odpowiedzieć. Zobaczcie sami.   Zobacz także:   Przed laty Martyna Wojciechowska usłyszała dramatyczną diagnozę. "Nauczyłam się żyć z tą myślą" Martyna Wojciechowska odpowiada zmartwionym fanom  Według doniesień portalu Pudelek.pl, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się . Para pobrała się w październiku ubiegłego roku, jednak ich wspólne życie po ślubie, miało podobno trwać tylko kilka miesięcy.  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosi portal Pudelek.pl  Niedługo po tym, jak ta informacja ujrzała światło dzienne, na instagramowym profilu podróżniczki pojawiła się wymowna fotografia , która została opatrzona podpisem: "cisza". Być może Martyna Wojciechowska w ten sposób chce dać do zrozumienia, że nie będzie komentować tej sprawy publicznie - w końcu zarówno ona, jak i Przemysław Kossakowski należą do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i nie afiszują się ze swoim życiem osobistym w mediach.         Wyświetl ten post na Instagramie.                      ...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik