Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie z Przemysławem Kossakowskim
Piotr Molecki/Agnieszka Sniezko/East News
Newsy

Martyna Wojciechowska ostro o małżeństwie z Przemkiem Kossakowskim: "Ogromne rozczarowanie"

Martyna Wojciechowska rozstała się z Przemysławem Kossakowskim po trzech miesiącach małżeństwa. W końcu zdradza, dlaczego jej małżeństwo rozpadło się: "To nie ja zmieniłam zdanie".

Martyna Wojciechowska pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim! Gwiazda TVN udzieliła szczerego wywiadu o ostatnich rewolucjach w jej życiu prywatnym, o którym do tej pory nie mówiła chętnie. Jednak kiedy w lipcu tego roku okazało się, że podróżniczka rozwodzi się z mężem, temat od razu stał się tym najgorętszym. Martyna Wojciechowska w końcu zabrała głos na temat swojego wyjątkowo krótkiego małżeństwa. Kto podjął decyzję o rozstaniu? Już wszystko jasne! 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę po rozstaniu?! Pokazała szokujące zdjęcie! 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Martyna Wojciechowska o małżeństwie z Przemysławem Kossakowskim

W październiku Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski obchodziliby pierwszą rocznicę ślubu. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało nawet roku. Zaledwie po trzech miesiącach od ślubu, dziennikarz niespodziewanie wyprowadził się z ich wspólnego apartamentu. Kiedy wieść dotarła do mediów, w sieci rozpętała się burza. Martyna dość szybko wydała oświadczenie: 

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska w najnowszym numerze magazynu "Pani" pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o rozstaniu z mężem. Najpierw jednak zaczęła tłumaczyć, że powinno się głośno mówić nie tylko o sukcesach, ale i porażkach: 

Mam za sobą bardzo trudny czas w życiu osobistym, naznaczony ogromnym rozczarowaniem [...] Chętniej opowiadamy o tym, co nam w życiu wyszło niż o potknięciach i upadkach. Poza tym tylko część mojego życia jest wystawiona na widok publiczny. Jako jedna z pierwszych osób z szeroko rozumianego show-biznesu zaczęłam uczciwie mówić o tym, że jestem tylko człowiekiem  - tłumaczy Wojciechowska. 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska nie złożyła jeszcze pozwu o rozwód. Pogodzi się Przemysławem Kossakowskim?

Wojciechowska podkreśliła w wywiadzie, że doświadczyła w życiu wiele bólu i porażek, a jednak nadal czuje się silną osobą: 

Trudne przeżycia począwszy od śmierci najbliższych przez choroby i wypadki nauczyły mnie pokory. I wzmocniły. Wiele razy byłam na kolanach i zawsze się podnosiłam - mówi z "Pani" podróżniczka. 

Martyna Wojciechowska zdradza, kto podjął decyzję o rozstaniu

Potem dziennikarka przeszła do tematu małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim. Zapewnia, że jej decyzja o związku była przemyślana, ponieważ chciała dać bezpieczeństwo córce:

Wiele kobiet ma za sobą podobne doświadczenie, wiem, bo piszą do mnie, podchodzą na ulicy, okazują wsparcie. Mam 47 lat i moja decyzja o stałym i tak poważnym związku była głęboko przemyślana. Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi - podkreśliła.

Martyna Wojciechowska
Instagram

Po raz pierwszy powiedziała publicznie, że to nie ona wycofała się z małżeństwa i była zaskoczona decyzją męża: 

To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka - zdradza Wojciechowska. 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska żegna się z przeszłością. Pokazała mieszkanie, gdzie żyła z Kossakowskim

Podróżniczka chce raz na zawsze odciąć się od swojego męża. Po rozstaniu z Kossakowskim zmieniła nawet adres, aby mieć jak najmniej wspomnień po nieudanym małżeństwie. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Przemyslaw Blaszczyk

Martyna Wojciechowska opublikowała kolejny wpis. "Niczego nie potrzebuję teraz bardziej"
@martyna.world, Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska żegna się z przeszłością. Pokazała mieszkanie, gdzie żyła z Kossakowskim
Martyna Wojciechowska po głośnym rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim zapowiedziała wielkie zmiany w swoim życiu. Teraz pokazała, jak opróżnia mieszkanie, które dzieliła z byłym mężem.

Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze spekulacje o rozstaniu Maryny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, w sieci zawrzało. I choć para przed dłuższy czas nie komentowała sprawy, milczenie przerwała Wojciechowska, potwierdzając decyzję o rozstaniu.  - Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - poinformowała Martyna Wojciechowska na swoim instagramowym koncie. Również Przemysław Kossakowski potwierdził rozstanie z żoną, jednoznacznie prosząc fanów, by nie komentowali pobudek ich decyzji. Podczas, gdy znany podróżnik postanowił uciec od blasku fleszy i zaszyć się w dziczy, jego była żona już zapowiada wielkie zmiany w swoim życiu. Martyna Wojciechowska opuszcza Warszawę. Teraz gwiazda TVN pokazała, jak żegnając się z przeszłością opróżnia mieszkanie, w którym przez ostatnie miesiące żyła z byłym mężem. Zobacz także:  Przemek Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską Martyna Wojciechowska opuszcza mieszkanie, w którym żyła z Przemysławem Kossakowskim Wiadomość o rozstaniu jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu, którą przekazał jeden z portali internetowych, zaskoczyła chyba wszystkich. Jak poinformował Pudelek.pl,   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się .  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal. Choć główni zainteresowani postanowili na początku nie odnosić się do tych doniesień, dzień później gwiazda TVN przerwała milczenie i jednoznacznie odniosła się do plotek. Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień...

Martyna Wojciechowska zostawiła komentarz pod oświadczeniem Kossakowskiego
East News/Piotr Molecki
Newsy
Martyna Wojciechowska zamieściła komentarz pod wpisem Przemka Kossakowskiego o rozstaniu!
Martyna Wojciechowska co prawda nie obserwuje już instagramowego profilu Przemka Kossakowskiego, jednak zdecydowała się zareagować na jeden z komentarzy pod postem podróżnika o rozstaniu.

O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się, wiedzą już wszyscy. Jednak w dalszym ciągu nie wiadomo, w jakich okolicznościach miało miejsce zakończenie ich związku. Byli partnerzy chcą zachować te informacje dla siebie, jednak wiele wskazuje na to, że dziś nie mają ze sobą dobrych kontaktów. Martyna Wojciechowska przestała obserwować byłego partnera na Instagramie, więc najwyraźniej nie chce śledzić jego losów na bieżąco. Mimo to gwiazda zdecydowała się zamieścić komentarz pod jego postem o rozstaniu!  Podróżniczka odpowiedziała na wpis ich wspólnej przyjaciółki - najwyraźniej poczuła się rozgoryczona tym, co przeczytała w jej komentarzu. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  Na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu! W sieci pojawiły się ostre komentarze Martyna Wojciechowska zostawiła komentarz na instagramowym profilu Przemka Kossakowskiego  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się - dla wielu fanów ta informacja była ogromnym zaskoczeniem. Podróżnicy uchodzili za idealnie dobraną parę i choć rzadko pokazywali się w mediach i raczej niechętnie opowiadali o swoim związku, to jednak wszyscy byli przekonani, że uda im się stworzyć szczęśliwy związek na długie lata. Tak się jednak nie stało i ich relacja zakończyła się po trzech latach związku i trzech miesiącach małżeństwa.  Zobacz także:  Martyna Wojciechowska reaguje na doniesienia o rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim? Opublikowała wymowny wpis Najpierw informacje o rozstaniu potwierdziła Martyna Wojciechowska zamieszczając wpis na swoim instagramowym profilu. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność,...

Martyna Wojciechowska o swojej reputacji
Newsy
Martyna Wojciechowska odnalazła pocieszenie po rozstaniu. Kto wspiera ją w trudnych chwilach?
Martyna Wojciechowska po rozstaniu na nowo uczy się jak cieszyć życiem. Kto podnosi ją na duchu i dodaje otuchy w tym trudnym okresie?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli jedną z najbardziej lubianych par w polskim show biznesie. Z pewnością tym, za co fani szanowali ich najbardziej była ich prywatność. Para nigdy nie afiszowała się ze swoim związkiem, a swój ślub długo trzymała w tajemnicy. Podobnie było z szokującą wiadomością odnośnie ich rozstania. Kto wspiera ją w tym trudnym czasie? Okazuje się, że znana podróżniczka już znalazła oparcie! Zobacz także:  Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu. Padły poruszające słowa Martyna Wojciechowska pogodziła się z rozstaniem z Kossakowskim? Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego  pojawiły się 14. lipca. Jeden z portali powołując się na swoje źródło informował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski  zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie.  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl  Upłynęło sporo czasu zanim podróżnicy zabrali głos w sprawie. Jako pierwsza ciszę przerwała Martyna: Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - napisała na Instagramie Martyna...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik