Martyna Wojciechowska zmieniła mieszkanie
Newsy

Martyna Wojciechowska po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim planuje wyprowadzkę z Warszawy?

Martyna Wojciechowska wyprowadziła się z mieszkania, w którym żyła razem z mężem Przemkiem Kossakowskim. Dziennikarka chce raz na zawsze zamknąć ten etap życia, czy dlatego planuje wyprowadzkę ze stolicy?

Od jej rozstania z Przemkiem Kossakowskim minęło ponad pół roku i choć Martyna Wojciechowska nadal nie złożyła pozwu rozwodwego, podjęła już inne ważne decyzje: zmieniła adres. Właśnie zabrała ostatnie rzeczy z mieszkania, w którym żyła razem z dziennikarzem. Pojawiły się też plotki, że wyprowadza się z Warszawy. Ile w nich prawdy?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Martyna Wojciechowska planuje wyprowadzkę ze stolicy?

Już w październiku Wojciechowska i Kossakowski obchodziliby pierwszą rocznicę ślubu. Kiedy rok temu pokazali zdjęcia z tej ważnej uroczystości, wszyscy wróżyli im świetlaną przyszłość. Ten scenariusz się jednak nie spełnił. Okazało się, że zaledwie trzy miesiące po ślubie dziennikarz niespodziewanie wyprowadził się z ich wspólnego apartamentu.

"Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie", napisała Martyna na Instagramie.

Mimo że ich rozstanie miało miejsce na początku tego roku, to jednak żadne z nich nie zdecydowało się jeszcze złożyć pozwu rozwodowego. Czy jest szansa, że jeszcze się dogadają? Niestety szanse są nikłe, bo Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od wielu miesięcy nie mają ze sobą kontaktu. Jak donosi "Party", prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" chce odciąć się od bolesnych wspomnień, dlatego zdecydowała się opuścić mieszkanie, które zajmowała razem z mężem. Razem z córką Marysią zamieszkała w apartamencie, który kupiła kilka miesięcy temu i zrobiła z niego babskie gniazdko.

Martyna wiele miesięcy temu kupiła sobie nowe mieszkanie. Niedawno zakończył się remont, więc razem z Marysią się tam przeniosły. Wyprowadzki z Warszawy nigdy nie miała w planach – mówi "Party" jej znajoma.

Dziennikarka zmieniła adres, bo chce zacząć nowy etap w życiu. Teraz chce skupić się na pracy w telewizji i swojej Fundacji Unaweza.

Zobacz także: Przemysław Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską.

Więcej o Martynie Wojciechowskiej przeczytacie w nowym "Party".

Martyna Wojciechowska na okładce

Martyna Wojciechowska zmieniła adres, ale nie zamierza wyprowadzać się z Warszawy. Właśnie zamieszkała w nowym apartamencie ze swoją córką Marysią.

Martyna Wojciechowska pokazała mieszkanie, w którym żyła z Przemysławem Kossakowskim
Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli parą przez trzy lata. Ich małżeństwo niestety nie przetrwało próby czasu.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na czerwonym dywanie
Kamil Piklikiewicz/East News

Martyna Wojciechowska zostawiła komentarz pod oświadczeniem Kossakowskiego
East News/Piotr Molecki
Newsy
Martyna Wojciechowska nie złożyła jeszcze pozwu o rozwód. Pogodzi się Przemysławem Kossakowskim?
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się na początku 2021 roku, jednak żadne z nich jeszcze nie złożyło pozwu o rozwód. Jest szansa, że jeszcze się dogadają?

Oboje aktywnie spędzają wakacje. Martyna Wojciechowska, która nakręciła już większość odcinków do nowego sezonu „Kobiety na krańcu świata”, wyjechała z córką Marysią w podróż po Europie. Jej przyjaciele twierdzą, że dziennikarka ucieka na łono natury, bo tam czuje się najlepiej. Unika ścianek, unika dziennikarzy. W tym samym czasie Przemysław Kossakowski aktywnie uczestniczył w wydarzeniach medialnych – był m.in. na mistrzostwach Polski w kitesurfingu w Krynicy Morskiej oraz na Pol’and’Rock Festival. Dziennikarz korzysta z popularności, którą zdobył  w ostatnich latach. Nie unika nawet wywiadów. Pomimo iż Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się na początku tego roku, to jednak do tej pory żadne z nich nie złożyło jeszcze pozwu o rozwód. Czy jest szansa, że jeszcze się pogodzą? Zobaczcie, co zdradziły nam osoby z bliskiego otoczenia podróżników! Czy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pogodzą się? Wiadomość o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiła się w połowie lipca. Do sensacyjnych informacji dotarł Pudelek.pl. Na początku byli partnerzy nie odnosili się do plotek, jednak po wielu pytaniach od fanów, na ten krok jako pierwsza zdecydowała się Martyna Wojciechowska .  Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie.  Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi.  Moja decyzja o ślubie była...

Martyna Wojciechowska opublikowała kolejny wpis. "Niczego nie potrzebuję teraz bardziej"
@martyna.world, Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska żegna się z przeszłością. Pokazała mieszkanie, gdzie żyła z Kossakowskim
Martyna Wojciechowska po głośnym rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim zapowiedziała wielkie zmiany w swoim życiu. Teraz pokazała, jak opróżnia mieszkanie, które dzieliła z byłym mężem.

Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze spekulacje o rozstaniu Maryny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, w sieci zawrzało. I choć para przed dłuższy czas nie komentowała sprawy, milczenie przerwała Wojciechowska, potwierdzając decyzję o rozstaniu.  - Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - poinformowała Martyna Wojciechowska na swoim instagramowym koncie. Również Przemysław Kossakowski potwierdził rozstanie z żoną, jednoznacznie prosząc fanów, by nie komentowali pobudek ich decyzji. Podczas, gdy znany podróżnik postanowił uciec od blasku fleszy i zaszyć się w dziczy, jego była żona już zapowiada wielkie zmiany w swoim życiu. Martyna Wojciechowska opuszcza Warszawę. Teraz gwiazda TVN pokazała, jak żegnając się z przeszłością opróżnia mieszkanie, w którym przez ostatnie miesiące żyła z byłym mężem. Zobacz także:  Przemek Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską Martyna Wojciechowska opuszcza mieszkanie, w którym żyła z Przemysławem Kossakowskim Wiadomość o rozstaniu jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu, którą przekazał jeden z portali internetowych, zaskoczyła chyba wszystkich. Jak poinformował Pudelek.pl,   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się .  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal. Choć główni zainteresowani postanowili na początku nie odnosić się do tych doniesień, dzień później gwiazda TVN przerwała milczenie i jednoznacznie odniosła się do plotek. Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień...

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN
Newsy
Przemek Kossakowski coraz czulej o Martynie Wojciechowskiej! Kiedyś byli skryci, a teraz? Zobacz!
Martyna Wojciechowska sprawia, że Przemysław Kossakowski czuje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Zakochani pochwalili się wspólnym zdjęciem, a dołączony do niego podpis idealnie podsumowuje to jak się czują.

Martyna Wojciechowska sprawia, że Przemysław Kossakowski czuje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Zakochani pochwalili się wspólnym zdjęciem, a dołączony do niego podpis idealnie podsumowuje to jak się czują. Przemysław rzadko bywa tak wylewny na temat swojego życia uczuciowego, ale te słowa sprawiają, że nawet postronna osoba ma ochotę się uśmiechnąć! Co napisał?  Zobacz także:  Przemek Kossakowski diametralnie zmienił wygląd. Martyna Wojciechowska: "To inny facet, a nie mój Koska" Przemysław Kossakowski czule o Martynie Wojciechowskiej  Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska pokazali jak spędzają razem czas podczas kwarantanny. Niedawno wraz z córką podróżniczki, Marysią, w ramach zadania domowego dziewczynki, postanowili stworzyć domowy zespół muzyczny. Za instrumenty służyło im to, co znaleźli pod ręką. Ich wideo zdecydowanie podbiło sieć , a w dodatku zrobił się z tego #martynachallenge.  Przemysław i Martyna wybrali się również na wspólny, krótki spacer do lasu. W sieci pojawiła się ich wspólna fotka, na której pozują przytuleni:  Jestem szczęściarzem... - napisał Przemysław  Przemysław Kossakowski nie ukrywa, że związek z Martyną bardzo odmienił jego życie, w wywiadzie dla Party przyznał, że to właśnie dzięki niej znowu przeprowadził się do miasta. Wyznał również, że przy jej boku odnalazł wewnętrzny spokój.  Miło się patrzy na ich szczęście!  Zobacz także:  Jak Przemek Kossakowski zmienił się pod wpływem Martyny Wojciechowskiej? Niezwykły wywiad! Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wspólnie spędzają czas na kwarantannie.          Wyświetl...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner