Martyna Wojciechowska w kurtce moro

Martyna Wojciechowska zdobyła się na szczere wyznanie: "Byłam molestowana"

Martyna Wojciechowska w kurtce moro

Martyna Wojciechowska była molestowana? Podróżniczka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, że doświadczyła nieprzyjemnych sytuacji ze strony mężczyzn. Martyna Wojciechowska przyznała, że miało to miejsce między innymi w Indiach. Nie da się ukryć, że gwiazda jest atrakcyjną kobietą i z pewnością podoba się mężczyznom. Dlatego właśnie jest bardziej narażona podczas swoich dalekich podróży.

 

Zobacz: Martyna Wojciechowska jest już w Polsce. Wyjaśnia, co się stało w Pakistanie i dlaczego zdecydowała się na tę wyprawę

Martyna Wojciechowska o molestowaniu

Jedną z takich sytuacji Martyna Wojciechowska opowiedziała w wywiadzie dla gala.pl. Doszło do tego w Indiach, a gwiazda przyznała, że była to bardzo niekomfortowa sytuacja:

Mężczyźni tam są niezaspokojeni, bo nie ma tam zgody na stosunki przedmałżeńskie. A to tętni pod skórą, to jest taki nieokiełznany popęd, nad którym nie są w stanie zapanować. Dochodzi do dramatycznych sytuacji. Ja wielokrotnie doświadczyłam tego, właściwie w każdej możliwej sytuacji, gdzieś w tłocznym miejscu czuję męskie ręce na piersiach, na pośladkach. Męskie ręce, które próbują dotknąć mojego ciała. Oczywiście reaguję bardzo ostro!

Gratulujemy Martynie Wojciechowskiej odwagi za to, że zdobyła się na tak szczere wyznanie.

 

Zobacz:  Martyna Wojciechowska na okładce "Urody życia" pokazała SEKSOWNY dekolt! Bardzo odważne zdjęcie!

 

Martyna Wojciechowska była molestowana.

Martyna Wojciechowska
ONS

 

Podróżniczka doświadczyła tego m.in. w Indiach.

Martyna Wojciechowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47