Marta Kaczyńska z kwiatami, Monika Zbrojewska na konferencji prasowej

Marta Kaczyńska szczerze o śmierci Moniki Zbrojewskiej! Krytykuje też Tomasza Lisa

Marta Kaczyńska z kwiatami, Monika Zbrojewska na konferencji prasowej

Marta Kaczyńska często komentuje aktualne sprawy polityczne, ale też chętnie pisze o braku obiektywizmu w mediach. Ostatnio w swoim felietonie dla tygodnika "wSieci" odniosła się do głośnej sprawy tragicznej śmierci wiceminister sprawiedliwości Moniki Zbrojewskiej, która zmarła zaledwie tydzień po tym, jak została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu i straciła pracę. Kaczyńska odniosła się do sugestii jednego z prawicowych portali, który napisał, że jej śmierć mogła być spowodowana nagonką mediów.

Marta Kaczyńska o śmierci Moniki Zbrojewskiej

"Portal Lisa w obronie jazdy po alkoholu. Za śmierć wiceminister wini... dziennikarzy.  Naiwnością byłoby sądzenie, że w opisanym przypadku media mogłoby poprzestać na powściągliwych komentarzach bez zaglądania do prywatności głównej bohaterki skandalu i powstrzymać się od rozdrapywania bardziej i mniej prawdopodobnych osobistych wątków tego dramatu", napisała Kaczyńska.

Marta Kaczyńska uważa, że zatrzymanie osoby, który zajmuje tak ważne stanowisko w rządzie, nie mogło przejść bez echa. Przy okazji sugeruje, że gdyby polityk był związany z inną partią, media mogłyby zachować się jeszcze gorzej. 

"Trudno sobie wyobrazić, by portal Tomasza Lisa z choćby śladową empatią opisał analogiczny przypadek posła należącego do zwycięskiego w ostatnich wyborach ugrupowania politycznego. Analizy możliwego oddziaływania komentarzy prasowych na kondycję psychiczną ich bohaterów nie można jednak w żadnym wypadku zrównywać z postulatem obrony pijanych kierowców", napisała Kaczyńska.

Zgadzacie się z nią? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

ZOBACZ: Marta Kaczyńska odmieniona! Pełne usta, mocny makijaż... Dobra zmiana?

 

Marta Kaczyńska na wyborze wieczornym PiS

Marta Kaczyńska w czarnej marynarce
East News

Marta Kaczyńska na wieczorze wyborczym

Marta Kaczyńska w czarnej marynarce
East News

Monika Zbrojewska, wiceminister sprawiedliwości

Monika Zbrojewska, wiceminister sprawiedliwości
East News

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08