Zmiany w jury Project Runway 2
TVN

Będą zmiany w jury Project Runway 2. Na pewno nie wystąpi w nim...

Zmiany w jury Project Runway 2
TVN

Pierwsza edycja Project Runway, którą TVN pokazywał w Polsce wiosną tego roku spotkała się z dużym zainteresowaniem. Finaliści show dobrze radzą sobie w świecie mody, a stacja podjęła decyzję o wyprodukowaniu kolejnego sezonu. Przepowiada się jednak, że czekają nas spore zmiany. Przypomnijmy: Project Runway wraca, ale ze zmianami? Pierwszy komentarz budzi mieszane uczucia

Do tej pory plotki o roszadach w składzie programu ograniczały się do Anji Rubik i jej ewentualnej następczyni jako gospodyni show. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, natomiast wiemy już, kogo na pewno nie zobaczymy w jury. O rezygnacji z udziału w Project Runway 2 poinformował bowiem Mariusz Przybylski - projektant umieścił stosowną notkę na swoim Facebooku. Tłumaczy w niej, że ogrom obowiązków zawodowych na przyszły rok nie pozwoli mu ponownie współpracować z TVN. Zapewnia jednak, że chętnie pojawi się w roli gościa podczas jednego z odcinków.
 

Dla mnie, jako projektanta rok 2015 jest bardzo ważny, bo na ten okres wyznaczyłem sobie nowe zawodowe cele, które bardzo chcę zrealizować i im poświęcę ten rok. O czym już wkrótce będę was informował. Ale równocześnie to powoduje, że, pomimo pojawiających się już informacji na ten temat, nie będę mógł uczestniczyć w nagraniach nowej edycji programu Project Runway. Moje nowe projekty kolidują z okresem produkcji Runwaya i możliwością bycia jurorem. Współpraca z całą ekipą programu i TVN-u była dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem - czytamy na Facebooku Mariusza.


Kto waszym zdaniem powinien go zastąpić? Dawid Woliński, Maciej Zień... Macie swoje typy?

Zobacz: Zwycięzca Project Runway ubierał już Rozenek i Conchitę. Tak wygląda jego kolekcja dla znanej marki

Mariusz Przybylski odchodzi z Project Runway

 

Gwiazdy w finale pierwszej edycji Project Runway:

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41