Marina z mikrofonem
Newsy

Marina, Olejnik, Boruc, Duda... Oni wszyscy gratulują ciąży Ani Lewandowskiej! Kto jeszcze? GALERIA

Marina, Olejnik, Boruc, Duda... Oni wszyscy gratulują ciąży Ani Lewandowskiej! Kto jeszcze? GALERIA
Marina Łuczenko
Instagram/Mat. prasowe
Fleszstyle
Marina Łuczenko w kozakach za ponad 7 tys. złotych! Warte swej ceny? SONDA
Marina Łuczenko w kozakach za ponad 7 tys. złotych! Warte swej ceny? SONDA

Marina Łuczenko pochwaliła się bardzo drogimi butami na Instagramie. Piosenkarka zamieściła w sieci post ze zdjęciem z imprezy gwiazdkowej w towarzystwie swoich przyjaciółek. Na ten wieczór gwiazda wybrała czarny total look. Marina miała na sobie czarną sukienkę-tunikę oraz kozaki w tym samym kolorze. Buty pochodzą z poprzedniej kolekcji marki Vetements. To wysokie kozaki z charakterystycznym obcasem. Miały je już niemal wszystkie gwiazdy! Ten model nie należy jednak do najtańszych. Obecnie jest już niemal niedostępny. Za luksus ich posiadania trzeba zapłacić ponad 7 tysięcy złotych! Jednak najwyraźniej warto, bo robią wrażenie. Pod zdjęciem Mariny pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy fanów.   Zobacz też:  Marina o przyjaźni z Sarą Boruc i Anną Lewandowską: "Walczymy razem z tym stereotypem WAG!" Klasa i styl :-)   Śliczna jak zawsze!   Cudnie! Zobaczcie zdjęcie i oceńcie sami!   Polecamy:  Kozaki, oficerki, kowbojki, muszkieterki czy botki? Jakie buty na zimę wybrać?   Marina Łuczenko pochwaliła się bardzo drogimi kozakami! Ten model kosztuje ponad 7 tysięcy złotych!   Piosenkarka kocha modę i marki z najwyżej półki. A my lubimy śledzić jej stylizacje. ;)

Monika Olejnik, Robert Lewandowski
Instagram
Newsy
Monika Olejnik gratuluje Ani i Robertowi Lewandowskim i pisze o "najpiękniejszej radości"
Monika Olejnik gratuluje Ani i Robertowi Lewandowskim i pisze o "najpiękniejszej radości"

Anna Lewandowska spodziewa się dziecka. To już oficjalna informacja! Robert Lewandowski "ogłosił" ciążę swojej żony po golu strzelonym w meczu z Atletico Madryt. Państwo Lewandowscy zostaną rodzicami już za kilka miesięcy. Ze świata mediów i polityki płyną gratulacje do słynnej pary. Informacja o ciąży Anny Lewandowskiej ucieszyła samego prezydenta Andrzeja Dudę. Radosny wpis pojawił się również na profilu znanej dziennikarki  Moniki Olejnik, która jest wyraźnie poruszona.   Zobacz też: Anna Lewandowska w ciąży! Zobaczcie jej ostatnie zdjęcia na Instagramie. Widać brzuszek? Brawo Robert Lewandowski. Fantastyczny gol i to z rzutu wolnego. Moje słowa uznania za nieustanne dążenie do doskonałości! Jednak najpiękniejsza była radość. Gratulacje dla Państwa Lewandowskich. Ania, Robert wszystkiego naj - napisała dziennikarka na swoim Facebooku. Redakcja Party.pl również przyłącza się do gratulacji!   Monika Olejnik pogratulowała państwu Lewandowskim! Anna i Robert Lewandowscy już wkrótce zostaną rodzicami.

Jarosław Kaczyński w Sejmie w czarnym garniturze, czarny protest
Eastnews
Newsy
Kaczyński: "Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane". Olejnik: "To jest jakiś koszmar"
Kaczyński: "Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane". Olejnik: "To jest jakiś koszmar"

Okazuje się, że czarny protest oraz odrzucenie przez Sejm projektu ustawy o całkowitym zakazie aborcji nie zakończyły dyskusji na temat aborcji w Polsce. Patria rządząca, na czele której stoi Jarosław Kaczyński, zapowiada drastyczne zmiany prawa.    Kaczyński: "Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane". Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla PAP poświęcił dużo miejsca odbywającej się ostatnio głośnej dyskusji w mediach na temat prawa aborcyjnego w Polsce. Prezes PiS uważa, że prawo powinno być zmienione, bo rocznie dochodzi do zbyt wielu aborcji. Legalnych aborcji jest teraz rocznie około tysiąca, z tego ogromna część spowodowana jest zespołem Downa. Mamy nadzieję, że niedługo już tego nie będzie, taki jest nasz cel. Trzeba to jednak odpowiednio przygotować (...) PiS będzie prowadził prace nad nowelizacją prawa o aborcji. Będziemy dążyli do tego, by aborcji w Polsce było dużo mniej niż w tej chwili - powiedział Kaczyński.  To nie wszystko. Prezes uważa, że kobiety powinny donosić ciążę, nawet jeśli lekarz uzna, że dziecko jest bardzo chore, czy nawet gdy wszystko wskazuje na to, że po urodzeniu dziecko umrze. Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię - zapowiedział prezes PiS. Zapowiedział, że chodzi tylko o sytuacje, gdy nie ma zagrożenia życia i zdrowia matki. Jak oceniacie słowa Jarosława Kaczyńskiego ? Wiele wskazuje na to, że dyskusja o aborcji w Polsce nie zakończyła się wraz z czarnym protestem . Myślicie, że przy kolejnych działaniach PiS w tej sprawie kobiety znów wyjdą na ulice?   ZOBACZ:  Martyna Wojciechowska o czarnym prosteście "Siła jest Kobietą". Wzruszające słowa...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner