Anna Lewandowska przygotowuje się do świąt
Instagram

Lewandowska zdradziła, jak wychowa dziecko! "Trudno jest wychować dziecko w zamożnym domu. Przerażają mnie rodzice..."

Anna Lewandowska przygotowuje się do świąt
Instagram

Anna Lewandowska jest w ciąży! Ta informacja wzbudziła wiele emocji wśród jej fanów! Robert ogłosił tę wspaniałą nowinę podczas wczorajszego meczu - "Lewy", chwilę po tym, jak efektownym strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania, pobiegł po piłkę i włożył ją pod koszulkę tak, by przypominała brzuch ciążowy, a następnie zaczął ssać kciuk. A to oznaczać może tylko jedno - ciążę!

Piłkarz i jego ukochana w 2013 roku wzięli ślub. Kolejnym etapem ich wspólnego życia są dzieci! Ania jest w 5. miesiącu ciąży! W wywiadzie dla "Gali" w 2013 roku Anna odpowiedziała na pytanie jak zamierza wychować dzieci.

Najnowsze informacje na temat ciąży Ani Lewandowskiej:

Zobacz też: Anna Lewandowska odwoła obóz zimowy w styczniu? Mamy komentarz menadżerki!

 

Więcej: Od ślubu minęły 3 lata! Teraz rodzina Lewandowskich się powiększy! Zobaczcie ZDJĘCIA z ich ślubu!

 

To musisz zobaczyć: Dziecko Lewandowskich będzie spod znaku Barana. Jeśli urodzi się chłopiec, rodzice mogą mieć problem ;)

 

Zobacz: Anna Lewandowska w ciąży! Zobaczcie jej ostatnie zdjęcia na Instagramie. Widać brzuszek?

Aż tak precyzyjnie tego nie planujemy. Na wszystko przyjdzie pora. Na pewno sport będzie obecny w życiu naszych dzieci, bo z własnego doświadczenia wiem, jak wiele daje i jak kształtuje charakter. Obserwując znajomych, którzy są zamożni, i naprawdę trudno jest w takim domu wychować dziecko. Trzeba być bardzo czujnym, żeby nie wpaść w pułapkę kupowania, tego, że dziecko ma wszystko i na wszystko sobie może pozwolić.

Lewandowska w dalszej części rozmowy zdradziła jak zamierza wychować swoje dzieci oraz co ją drażni w młodych rodzicach.

Dzieci się gubią, kiedy żyją w świecie, gdzie nie ma jasnych zasad, zakazów, nakazów, gdzie jedynym wyznacznikiem tego, co jest fajne, a co nie są pieniądze. Przerażają mnie rodzice, którym się wydaje, że jak dziecku pod względem materialnym niczego nie brakuje, to wystarczy. Kupują mu drogą zabawkę, nową grę komputerową albo iPada, obok położą słodycze, a później się dziwią, że dziecko jest osowiałe albo chore, ciągle na antybiotyku. Zamiast zadbać o dobry kontakt, o to, co je i czy ma odpowiednią ilość ruchu.

Polecamy: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni

 

Anna i Robert Lewandowscy już niedługo zostaną rodzicami. Trenerka jest w 5. miesiącu ciąży! Będzie chłopiec czy dziewczynka? ZOBACZCIE! Ania już zdradziła! Parze jeszcze raz serdecznie gratulujemy!  

 

Zobacz także: Ania Lewandowska w ciąży! Internauci są już tego pewni! Nawet Smóda to skomentował! KOMENTARZE​

 

Jeszcze raz gratulujemy Ani Lewandowskiej i Robertowi! Czekamy na rozwiązanie!

 

Ania Lewandowska jest w ciąży!

Ania i Robert Lewandowscy w bluzach

 

Gratulacje!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/East News

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22