Marina i Sara Boruc
Instagram

Marina i Sara Boruc szokują w "modnych" szpilkach! Internauci: "Buty zniekształcają strasznie stopę..."

Marina i Sara Boruc
Instagram

Marina wybrała się na imprezę i na tę okazję założyła kontrowersyjne "buty z siatki"! Ten sam model jakiś czas temu miała na sobie Sara Boruc. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego w końcu znane WAGs często noszą ubrania i dodatki od światowej sławy projektantów, ale tym razem chodzi o coś więcej! Marina i Sara Boruc przez długi czas były dobrymi przyjaciółkami, ale ich relacje znacznie się pogorszyły, dlatego zaskakuje fakt, że Marina zainspirowała się stylem Sary. Sami spójrzcie!

Marina i Sara Boruc w takich samych butach!

Sara Boruc pod koniec czerwca zaprezentowała się w czarnych butach na obcasie marki Bottega Veneta. Ten model, który wywołał tak duże kontrowersje na Instagramie, kosztuje ok. 3 tys. zł. Pod zdjęciem żony Artura Boruca pojawiły się krytycznie komentarze, oceniające modne buty:

Oooooo nieeeee myślałam ze to faszynfronraszyn mi się wyświetla 🤪 but jest okrutny

Większej tandety nie było???

Nie podobają mi się te buty, ale Sara jak zawsze piękna.

Jednak ten model, mimo kontrowersji, przypadł do gustu również Marinie. Z tym, że gwiazda wybrała buty w jasnym kolorze. Zestawiła je z jeansami, półprzezroczystym topem i beżową marynarką. Okazuje się, że nie tylko Marina zainspirowała się nie tylko tym samym modelem butów, ale również torebką. Która stylizacja podoba Wam się bardziej? Mariny czy Sary Boruc?

Zobacz takżeSara Boruc przyjaźni się ze znaną modelką. Spędzają razem wakacje!

Marina i Sara Boruc w butach Bottega Veneta

Marina i Sara Boruc w butach Bottega Veneta
Instagram

 

 

Więcej na temat Marina Sara Boruc
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44