Sara i Artur Borucowie wyjechali na wakacje do Grecji. Wybrali się na Mykonos, ulubione miejsce wszystkich gwiazd. Niedawno wspólny urlop spędzali tam Anna i Robert Lewandowscy z Mariną i Wojtkiem Sczęsnymi. Blogerka w podróż wybrała się nie tylko z rodziną, ale też z nową przyjaciółką. Okazuje się, że jest nią znana modelka, Sandra Kubicka! Zobaczcie, kto był w centrum zainteresowania obu kobiet...

Reklama

Sara Boruc i Sandra Kubicka przyjaźnią się?

O ich znajomości do tej pory nikt nie wiedział, żadna z kobiet nie chwaliła się wspólnymi zdjęciami. Dopiero, kiedy wyjechały razem na wakacje na Mykonos, gdzie Sara i Artur wzięli kilka lat temu ślub, blogerka umieściła na Instastories filmik, na którym Sandra Kubicka opiekuje się jej synem. Widać, że ich relacje są doskonałe, a żona piłkarza pozwoliła sobie nawet na żarty w kierunku przyjaciółki i zapytała ją, kiedy planuje dzieci?

Sandra. Fajny? Kiedy twoje? - pyta Sara Boruc

Na odpowiedź nie musiała długo czekać, modelka szczerze wyznała:

Niedługo. Jutro - powiedziała Kubicka

Potem obie zaczęły żartować z chłopakiem modelki, Kaio Alvesem Goncalvesem. Okazuje się, że to właśnie Noah skradł serce Sandry Kubickiej. Modelka chętnie się zajmowała chłopcem i wyręczała w opiece blogerkę i piłkarza. W jednym z wywiadów w "Pytaniu na śniadanie" przyznała, że choruje na zespół policystycznych jajników, PCOS. Zdradziła też, że marzy o byciu mamą, ale w związku z chorobą może to nie być łatwe.

Zobacz także: Internautki zarzucają Sarze Boruc, że źle zajmuje się synkiem. Gwiazda odpowiedziała!

Zobacz także

Sandra Kubicka jest oczarowana synkiem Sary Boruc

Instagram

Sara Boruc wypoczywa z synkiem

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama