Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marika odchodzi z The Voice
Akpa
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kolejna gwiazda odchodzi z "The Voice of Poland"!

Kogo nie zobaczymy w show?

Trwają przygotowania do piątej edycji "The Voice of Poland". Najwięcej emocji budzi skład jurorów - do show ma podobno wrócić Edyta Górniak, która zastąpi Marię Sadowską. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mogą być podobno bezpieczni o swoje miejsca. Przypomnijmy: The Voice 5: Zostaje Steczkowska, przychodzi Górniak. Co z resztą?

Nikt jednak nie spodziewał się, że zmienią się prowadzący show. Przed chwilą na swoim Facebooku Marika poinformowała swoich fanów, że nie wystąpi w kolejnym sezonie. Wokalistka była gospodynią show aż przez trzy edycje, teraz jednak chce skupić się na nowej płycie:

Uroczyście oświadczam z tego oto tu miejsca w internecie, że kolejna edycja programu rozrywkowego Voice of Poland TVP odbędzie się beze mnie. Poprowadziłam 3 edycje. A 3 - to doskonała liczba, nie dość, że naturalna, to jeszcze pierwsza. Lubię ją. Całą zaoszczędzoną energię postanowiłam teraz przeznaczyć w jednie słusznym celu, a jest nim płyta  Jest taka dobra świecka tradycja, że albumy wypuszczam raz na dwa lata i zamierzam to nadal kultywować - pisze artystka


Kto zatem poprowadzi program? Może wróci Magda Mielcarz?

Zobacz: Bachleda zastąpi Marikę w The Voice? Mamy oficjalny komentarz
 Finał 4 edycji The Voice of Poland: 

Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu
TV-Show
Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"?! Diwa zdecydowanie zaprzecza [aktualizacja]
Jeśli nie Steczkowska, to kto? Wiemy!

Justyna Steczkowska chce wrócić do "The Voice of Poland"? Taka informacja pojawiła się w "Fakcie". Gwiazda wyraziła ponoć chęć powrotu po rezygnacji innej diwy, Edyty Górniak, która odeszła ze względu na chęć rozwijania innych projektów.  Sama Justyna Steczkowska zdecydowanie zaprzecza temu w oświadczeniu na Facebooku.   Co napisał "Fakt"? Tabloid donosi, że  Justyna Steczkowska ma być tak zdeterminowana, że zaproponowała nawet znacznie niższą stawkę niż jej poprzedniczka. Edyta Górniak za jeden odcinek miała inkasować 30 tysięcy złotych, Steczkowska ma się zadowolić jedynie 10 tysiącami.   Justyna Steczkowska zamiast Edyty Górniak w "The Voice of Poland"? Diva zaprzecza tym informacjom: Już dwa miesiące temu zostałam poproszona o wzięcie udziału w The Voice of Poland i, pomimo wielkiej sympatii do programu, odmówiłam wzięcia w nim udziału. Po pierwsze dlatego, że program kolidował z moimi wakacjami rodzinnymi, a po drugie - całą jesień jestem aż w 3 trasach koncertowych - pisze na swoim  profilu facebookowym. Sami producenci show w najnowszej edycji chętnie zobaczyliby ponoć  Natalię Kukulską.   Przypomijmy, że Justyna Steczkowska była trenerką w "The Voice of Poland" przez trzy edycje programu, po czym zrezygnowała z udziału w show.  Do tej pory w roli trenerek zasiadały już takie gwiazdy, jak: Kayah, Maria Sadowska, Patrycja Markowska czy Ania Dąbrowska.  Czy teraz przyszła pora na Natalię Kukulską? A Wy k ogo chętniej oglądalibyście w tej roli? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie.   Zobacz też: Edyta Górniak skomentowała zwycięstwo Jamali na Eurowizji. Co napisała?   Justyna Steczkowska znów zostanie trenerką w "The Voice of Poland"?   A może miejsce po Edycie Górniak zajmie Natalia Kukulska?

Halina Mlynkova zastąpi Magdę Mielcarz w The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Z OSTANIEJ CHWILI: Znamy nową prowadzącą The Voice! To ona zastąpi Magdę Mielcarz
Tego nie spodziewał się nikt!

Trwają roszady w nowej edycji The Voice of Poland . Jak wiadomo, w szóstej odsłonie show nie zobaczymy na pewno Justyny Steczkowskiej , Edyty Górniak i Marka Piekarczyka . Z rolą prowadzącej pożegnała się również Magda Mielcarz , która o powodach odejścia poinformowała na... Instagramie. Przypomnijmy: Mielcarz nie poprowadzi The Voice 6 Media nie miały dużo czasu na spekulacje, kto zastąpi aż tyle gwiazd w kolejnej edycji. Wśród nazwisk od dawna się przewijała się m.in. Halina Mlunkova , która miała zasiąść w fotelu trenera. Dziś już wiemy, że artystka pojawi się w show, ale nie jako jurorka, a prowadząca! Taką informację przekazały przed chwilą wirtualnemedia.pl . Halina ma za sobą już prowadzenie kilku koncertów, a niedawno świetnie wypadła w roli gospodyni Sylwestra z Dwójką. Nadal nie wiadomo jednak, kto pojawi się w jury programu na miejsca Górniak i Steczkowskiej. Zobacz: Znany muzyk zastąpi Piekarczyka w The Voice 6. Zastąpi go finalista talent show Gwiazdy w finale The Voice of Poland":

Rafał Brzozowski jurorem w the Voice of Poland
ONS
Newsy
Znany muzyk zastąpi Piekarczyka w The Voice 6. Zastąpi go finalista talent show
Jak się sprawdzi?

Szósta edycja popularnego show TVP, "The Voice of Poland", stała pod znakiem zapytania,a decyzję utrudniał fakt, że dotychczasowi jurorzy zdecydowali się na odejście z programu. Najpierw poinformowała o tym Justyna Steczkowska , następnie Marek Piekarczyk , a teraz Edyta Górniak . Zobacz:  Wystąpi czy nie? Edyta Górniak oficjalnie skomentowała swój udział w The Voice 6 Jak się jednak okazuje nie stanęło to na przeszkodzie producentom, którzy postanowili przeprowadzić castingi na nowych członków jury. Do duetu Tomsona i Barona dołączą trzy nowe osoby, a jak podaje jastrzabpost.pl, jedna z nich jest już odicjalnie znana. To Rafał Brzozowski , który zastąpi lidera zespołu TSA. Co ciekawe artysta sam brał udział w jednej z edycji show, ale niestety odpadł tuż przed finałem. Muzyk więc najlepiej będzie wiedział, jak czują się początkujący wokaliści i da im cenne rady.  To dobry wybór? Zobacz:  Ewa Farna na dużej imprezie w Katarze: "Nie mogę niczego publikować". A i tak wrzuciła zdjęcie     Zjawiskowa Górniak w finale The Voice of Poland:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner