Marian Opania
East News

Marian Opania dołączy do obsady "Kogel mogel 4". Kogo jeszcze zobaczymy w kultowej komedii?

Marian Opania
East News

Prace na planie filmu „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” cały czas trwają, a tymczasem pojawiają się kolejne nazwiska gwiazd, które dołączyły do ostatniej części kultowej komedii. Zagrają w niej m.in. Karol Strasburger i Dorota Stalińska, a teraz jak informuje se.pl w „Kogel mogel 4” pojawi się też Marian Opania. Ostatnia część komedii zapowiada się naprawdę ciekawie! W kogo wcieli się gwiazdor "Na dobre i na złe"?

Wielkie gwiazdy w  "Kogel mogel 4"!

Oprócz Anny Muchy i Elżbiety Romanowskiej w ostatniej części "Kogla" zobaczymy Dorotę Stalińską, która wcieli się w rolę matki Marlenki, granej przez Katarzynę Skrzynecką. Aktorka sporo namiesza w życiu Piotrusia i swojej córki. Jeszcze nie wiadomo, kogo zagra w filmie Marian Opania, ale można się spodziewać, że aktor znany z poczucia humoru wprowadzi sporo dobrej zabawy do komedii. Postać grana przez Mariana Opanię ma szansę zostać zapamiętana na długo, tym bardziej.

Film najprawdopodobniej trafi do kin na początku 2021 roku. Premiera jest przewidywana na styczeń.

Zobacz takżeBłędy w filmie "Kogel Mogel". Na pewno ich nie zauważyliście, mimo że widzieliście ten film 100 razy!

Marian Opania
East News

Marian Opania zagra w filmie „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. 

Marian Opania
East News

 

 

Więcej na temat Marian Opania film Kogel Mogel
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05