Jak wygląda mąż gwiazdy "M jak miłość"? Maria Pawłowska z "M jak miłość" z mężem Maria Pawłowska z "M jak miłość" z mężem Maria Pawłowska z "M jak miłość" z mężem
Jak wygląda mąż gwiazdy "M jak miłość"?
Instagram
1/4
Jak wygląda mąż gwiazdy "M jak miłość"?
Instagram

 

Wiedzieliście, że mąż Marii Pawłowskiej z "M jak miłość"  związany jest w show-biznesem? Aktorka już od roku występuje w hitowym serialu TVP, w którym wciela się w dziennikarkę Anię. Jak już wiemy, w serialu udało się jej zdobyć serce przystojniaka, Marcina Chodakowskiego, ale z kim Pawłowska związała się w życiu prywatnym? Jak przypomina "Super Express" Maria wyszła za mąż w 2017 roku, a jej wybranek również jest aktorem. Ukochany gwiazdy "Mjm" chętnie pokazuje w sieci ich wspólne, gorące fotki... 

 

Zobaczcie ZDJĘCIA gwiazdy "M jak miłość" z przystojnym mężem! Fajniejszy niż serialowy Chodakowski?

 

Zobacz także: Wielki plebiscyt magazynu magazynu "Party"! Wybierz z nami serial roku! "Druga Szansa" pokona "M jak miłość"?

2/4
Maria Pawłowska z "M jak miłość" z mężem
Instagram

 

Jak informuje "Super Express" Maria Pawłowska w 2017 roku wyszła za mąż za Michała Poznańskiego. Dziennik donosi, że ukochany gwiazdy "M jak miłość" jest aktorem, ale do tej pory nie zagrał w żadnym hitowym serialu. Mąż aktorki pisze scenariusze i organizuje reklamy. 

Michał Poznański chętnie pokazuje swoim fanom na Instagramie wspólne zdjęcia z piękną żoną. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski zdradził, co wydarzy się po wakacjach w "M jak miłość"! Marcin będzie z Izą czy z Anią? Wiemy!

3/4
Maria Pawłowska z "M jak miłość" z mężem
Instagram

Mąż aktorki jest większym przystojniakiem niż jej serialowy ukochany , Marcin Chodakowski? Wiedzieliście, że Maria Pawłowska w 2017 roku wzięła ślub? 

 

4/4
Maria Pawłowska z "M jak miłość" z mężem
Instagram
Więcej na temat M jak miłość