Maria Dębska i Marcin Bosak pokazali zdjęcia z miesiąca miodowego. Gdzie wybrała się para, która zaledwie kilka tygodni wzięła ślub? Musicie zobaczyć ich gorące fotki z plaży! Piękna żona gwiazdora "M jak miłość" pokazała się w seksownym kostiumie kąpielowym. Maria Dębska wygląda obłędnie- zobaczcie sami!

Reklama

Marzy Ci się zakup nowego seksownego kostiumu? Wykorzystaj oferowane przez Modivo kody rabatowe i spraw sobie przyjemność.

Miesiąc miodowy aktorskiej pary

Maria Dębska i Marcin Bosak już od ok. trzech lat tworzą szczęśliwy związek, a 15 sierpnia odbył się ich ślub. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" kościele na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Na ceremonii pojawiło się całkiem sporo gwiazd- wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in. Barbary Kurdej-Szatan, Artura Żmijewskiego i Mirosława Zbrojewicza. Panna młoda zachwyciła wówczas swoim wyglądem w obłędnej sukni od Macieja Zienia- bardzo podobną kreację na swoim ślubie miała również Anna Lewandowska.

Teraz świeżo upieczone małżeństwo wypoczywa na rajskich wakacjach. Okazuje się, że Maria Dębska i Marcin Bosak wybrali się do Włoch. Zakochani opublikowali na Instagramie piękne zdjęcia z plaży. Żona Marcina bosaka pozuje w seksownym kostiumie kąpielowym z odważnym dekoltem.

- Przepiękna z Pani kobieta! A ze zdjęcia tryska pozytywna energia i szczerość..
- Super ciało ????????????
- Zjawiskowo ????????????????
- Piękna kobieta w pięknych okolicznościach przyrody, więc wszystko się zgadza- komentują internauci.

Zobaczcie, jak Maria Dębska i Marcin Bosak relaksują się na wakacjach!

Zobacz także

Zobacz także: Maria Dębska na ślubie z Marcinem Bosakiem zachwyciła suknią ślubną! Jest podobna do sukni Anny Lewandowskiej!

Maria Dębska i Marcin Bosak wybrali się do Włoch.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama