Margaret schudła jeszcze bardziej. Fani: "Wyglądasz na wyniszczoną!"
Instagram/Margaret

Margaret na najnowszych zdjęciach wygląda na jeszcze szczuplejszą. Fani od dawna martwią się o artystkę

Margaret schudła jeszcze bardziej. Fani: "Wyglądasz na wyniszczoną!"
Instagram/Margaret

Margaret zamieściła na swoim Instagramie nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć artystkę, która spędza czas w kuchni. Już od pewnego czasu fani wokalistki bardzo martwią się o nią. Niektórzy z nich twierdzą, że jest już zbyt szczupła. Czy na najnowszych fotografiach piosenkarka wygląda jeszcze bardziej szczupło? Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Coraz chudsza Margaret przyłapana w centrum Warszawy. Różowe spodnie nie odwróciły uwagi od szczupłej sylwetki

Margaret na najnowszych zdjęciach wygląda na jeszcze szczuplejszą? Fani od dawna martwią się o artystkę

Od pewnego czasu fani Margaret niepokoją się nowym wizerunkiem gwiazdy. Piosenkarka wyraźnie schudła i niektórzy internauci zaczęli obawiać się, że wokalistka być może przesadza już z odchudzaniem. Margaret jednak jakiś czas temu zapewniała, że jej wielbiciele niepotrzebnie się martwią, gdyż wszystko jest pod kontrolą. Ale każde nowe zdjęcie gwiazdy, jest dokładnie obserwowane przez jej fanów. Paparazzi już kilka razy przyłapali gwiazdę, a na zdjęciach mogliśmy zobaczyć, że piosenkarka naprawdę jest bardzo chuda.

Bez makijażu jesteś bardzo ładna, ale widać że jesteś zmęczona 😞 odpocznij ❤️

Co ty taka chuda? - komentowali niektórzy internauci.

Margaret w różowych spodniach

Teraz na Instagramie Margaret pojawiły się nowe zdjęcia. Piosenkarka zapozowała do nich siedząc na kuchennym blacie. Gwiazda ubrana jest w czarną sukienkę z motywem kwiatów. Nietrudno zauważyć bardzo szczupłe nogi i ręce wokalistki. 

Smacznego chudzinko, gwiazda Polska i taka szczupła aż za nadto.... - napisała jedna z fanek. 

Zobaczcie zatem nowe zdjęcia Margaret. Wokalistka wygląda na jeszcze szczuplejszą? Myślicie, że obawy fanów są słuszne? (Aby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ile jest tych reksiow w pizdu 🥰 @lukejascz @ankaszwec

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Bardzo szczupła figura Margaret już od jakiegoś czasu budzi niepokój wśród jej wielbicieli, którzy martwią się, że gwiazda przesadza z odchudzaniem. 

Margaret w czerwonej sukience midi i czarnej bomberce

 

Więcej na temat Margaret
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22