ONS
Gratulacje!
1/4
ONS

 

Margaret znowu jest zakochana! Choć piosenkarka nie lubi oficjalnie mówić o swoim życiu prywatnym, teraz już nikt nie ma wątpliwości. Nowy ukochany artystki opublikował właśnie ich wspólne zdjęcie na Instagramie. Pod fotografią pojawił się także wymowny podpis, który nie pozostawia złudzeń: oboje wpadli jak śliwka w kompot! Kim jest nowy ukochany Margaret? Czy ma coś wspólnego z polskim show-biznesem? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Tabloid podsumował, zarobki Margaret! Aż ciężko uwierzyć, że można tyle zarabiać

2/4
Instagram

 

Na instagramowym profilu Piotra Kozieradzkiego, zwanego również Kacezet, pojawiło się jego wspólne zdjęcie z Margaret. Oboje są na nim uśmiechnięci i wtuleni w siebie. Pod fotografią chłopak zamieścił pełen uczucia wpis. 

 

- Jesień to i tak wiosna ❤️🍁🍀 #wiosna #jesien #miłość - napisał Piotr Kozieradzki.

 

Kim jest nowy chłopak Margaret?

 

Piotr Kozieradzki to znany muzyk, który występuje pod pseudonimem Kacezet. W przeszłości artysta był związany z popularną DJ-ką, Niną Kozieradzką, którą bywalcy stołecznych klubów mogą kojarzyć pod pseudonimem Neen Nah. Para doczekała się nawet uroczej córeczki. Plotki o tym, że Margaret i Kacezet są w związku, pojawiły się w mediach już w lipcu. Wtedy to artystka pochwaliła się zdjęciami z ich wspólnej wyprawy. 

3/4
Instagram

 

To właśnie między innymi to zdjęcie zdradziło, że Margaret znowu jest szczęśliwie zakochana. Piosenkarka zamieściła je jednak na Instastory i zniknęło ono po dobie. Kacezet opublikował teraz ich pierwszą, oficjalną fotografię - tak jakby nie bał się już, że to tylko przelotna znajomość!

4/4
Margaret wygląda jak Magda Gessler, nowa fryzura Margaret

 

Margaret nie lubi afiszować się ze swoimi uczuciami. Jeszcze nigdy nie pojawiła się w towarzystwie żadnego partnera na oficjalnej imprezie. Nie chodzi jednak o to, że nigdy nie była w związku. Wręcz przeciwnie. W przeszłości łączono ją między innymi z bratem Adama Sztaby, Łukaszem, oraz z producentem telewizyjnym, Adamem Zelmerem. Czy Piotr Kozieradzki okaże się tym jedynym? Czas pokaże!

Więcej na temat Margaret