ONS

Tabloid podsumował zarobki Margaret! Aż ciężko uwierzyć, że można tyle zarabiać

ONS

 

Margaret ma dopiero 27 lat, a na koncie uzbierała już kilka milionów! Jak ona to zrobiła? Piosenkarka chętnie przyjmuje propozycje udziału w reklamach, bo to właśnie one pomagają jej zbić fortunę!

Jak podaje "Super Express" młoda wokalistka zarobiła już 3 miliony złotych na samych reklamach.

"Od czterech lat nieprzerwanie reklamuje telefonię komórkową, za co zgarnęła już 400 tys. zł, a od trzech lat jest "twarzą butów", co dało jej zarobek kolejnych 450 tys" - wylicza tabloid.

 

Zobacz: Rozpoznaj piosenkę po kadrze z teledysku! NOWY QUIZ! 6/10 to już dobry wynik

 

Młoda wokalistka reklamuje także lakiery do paznokci i zarabia na tym 150 tysięcy złotych. Za polecanie popularnego napoju gazowanego dostaje aż 200 tysięcy, a godząc się na współpracę z producentem kosmetyków zgarnęła kolejne 100 tysięcy. Do tego dochodzi reklamowanie jazd próbnych za "marne" 20 tysięcy...  

To nie koniec! Utwory Margaret są chętnie wykorzystywane przez producentów reklam, a za prawa do utworu gwiazda dostaje 50 tysięcy złotych. Po podliczeniu suma robi się poważna - a Margaret jest przecież gwiazdą estrady. Pomyślcie, że każdy koncert to dla wokalistki kolejne kilkanaście tysięcy! Co ona zrobi z tą fortuną?

 

Zobacz też: Margaret zdradza, dlaczego wzięła udział w programie "SuperPies"! Okazuje się, że ma problem z...

ONS

 

Margaret nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. 

ONS

Więcej na temat Margaret
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47