ONS

Margaret weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”? Mamy komentarz gwiazdy!

ONS

Już kilka dni po finale “Tańca z gwiazdami” ruszyła lawina spekulacji na temat tego, kto pojawi się w kolejnej edycji polsatowskiego show. Do sieci wyciekła nawet pełna lista gwiazd, które wystąpią w programie. Znaleźli się na niej m.in. Natalia Kukulska, Wojciech Amaro czy Adam Kraśko. Czy te gwiazdy rzeczywiście pojawią się w show?

„Lista nie jest prawdziwa, a rozmowy z gwiazdami wciąż trwają. W najbliższej edycji Polsat chce odmłodzić widownię, dlatego zaprosi gwiazdy młodego pokolenia. Propozycję dostała już Cleo i Margaret”, mówi Afterparty.pl, osoba z Polsatu.

Co na to Margaret? Podczas Polsat Super Hit Festiwalu spytaliśmy gwiazdę, czy przyjmie propozycję udziału w show Polsatu.

“Na razie uczę się tańczyć do teledysków i na scenę. Mam dużo pracy muzycznej i na niej się skupiam. Jak przestaniecie mnie słuchać, to może wtedy zatańczę. Póki chcecie mnie słuchać, po co mam tańczyć?”, mówi nam Margaret.

Margaret skupia się na muzyce. W wakacje rusza w trasę koncertową, a za kilka dni ukaże się jej nowy singiel i teledysk.Więcej na temat Margaret Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00