AKPA
Newsy

Marek Kondrat kupił winnicę!

Inwestycja nie była tania
Marek Kondrat od lat pasjonuje się winem. Aktor posiada już siec sklepów z winem, a teraz postanowił także produkować swoje. Jak dowiedział się "Fakt" Kondrat właśnie kupił winnicę. Ziemia położona jest Hiszpanii w Costa Blanca. Na tym rejonie produkowane jest jedno z najbardziej pożądanym win Rioja.

Koszt plantacji winorośli to blisko 80 tysięcy euro, czyli około 320 tysięcy złotych. Z pewnością gwiazdor będzie spędzał więcej czasu pośród pól słonecznej Hiszpanii, aniżeli w Polsce. Miejmy nadzieję, że jego wino będzie na tyle dobre, że przekaże nam zamknięty w butelce smak tamtejszych krajobrazów.

pijavka
Antonina Kondrat i Marek Kondrat idą za rekę ulicą
Newsy
Zakochani nowożeńcy Antonina i Marek Kondratowie ZDJĘCIA
Zakochani nowożeńcy Antonina i Marek Kondratowie ZDJĘCIA
Marek Kondrat potwierdza, że zostanie ojcem!
Newsy
Marek Kondrat zostanie ojcem?! Aktor skomentował informację o ciąży jego żony Antoniny!
Sprawdź, co napisał!

  Marek Kondrat potwierdza radosne informacje tygodnika "Dobry Tydzień", który podał dziś, że 67-letni aktor i jego młodsza żona, Antonina, spodziewają się dziecka! Na swoim Facebooku zamieścił wpis, w którym prosi jednocześnie o uszanowanie prywatności:   Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie.   Najpewniej dlatego małżeństwo większość roku spędza w Hiszpanii, gdzie wybitny aktor ma dom.   Przypomnijmy - Marek Kondrat poślubił młodszą o 38 lat córkę Grzegorza Turnaua we wrześniu 2015 roku. Była to kameralna uroczystość, ale mówiła o niej cała Polska, właśnie ze względu na różnicę wieku.   Zobacz:  Marek Kondrat i Antonina Turnau już po ślubie! Aktor pojawił się... w dresowej bluzie!   Marek Kondrat ma już dwóch synów - 43-letniego Mikołaja i 31-letniego Wojciecha z poprzedniego małżeństwa.   Parze serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  Marek Kondrat mówi do Grzegorza Turnaua "tato"! Przypomnijmy, teść jest od niego... 17 lat młodszy!    

Marek Kondrat w białej koszuli siedzi ze zdziwioną Antoniną Turnau, która ma na sobie czarną bluzkę, obije mają na głowie okulary
EAST NEWS (2)
Newsy
Marek Kondrat po raz pierwszy o ślubie z Antoniną Turnau!
Marek Kondrat po raz pierwszy o ślubie z Antoniną Turnau!

Marek Kondrat po raz pierwszy mówi o swoim ślubie z Antoniną Turnau! Do tej pory aktor nie wypowiadał o związku z młodszą o 40 lat żoną. Na początku obydwoje nawet ukrywali, że są razem. 19 września Marek Kondrat i Antonina Turnau wzięli ślub. O kameralnej uroczystości mówiłą cała Warszawa! Małżonkowie dalej jednak nie opowiadali o swoim związku. O tym, że Antonina Turnau zmieniła nazwisko na Kondrat, dowiedzieliśmy się przypadkiem... Dopiero teraz Marek Kondrat zrobił wyjątek i opowiedział kilka słów o swoim małżeństwie.   Marek Kondrat o ślubie i miłości Marek Kondrat udzielił wywiadu "Gazecie Wyborczej" w związku z premierą swojej książki "Winne strony". Na jej początku aktor umieścił cytat "Wino otwiera serce na miłość". Dziennikarka GW zapytała go więc, czy kolejne życie Kondrata nie ma związku właśnie z miłością. Marek Kondrat odpowiedział:   Pyta pani o mój ślub? Uważam, że przysięgę małżeńską "aż do śmierci" powinno się składać nie wcześniej niż w wieku 65 lat. Wtedy ma jakiś sens. A mówiąc poważnie, miłość w wymiarze konkretnym to to, że te zakupy na targu można robić razem. O jakie zakupy chodzi? Dziennikarka GW zapytała Kondrata, czy jak każdy krakowianin targuje się na rynku na Kleparzu. Rozmowa zeszła na tematy "krakowskie" i aktor po raz kolejny wspomniał o żonie.   O krakowianach świetną anegdotę wymyślił Holoubek. Krakowianin to jest emerytowany radca, który wraca z Noworola w płaszczu z kołnierzem z wydry. Wiesza go w przedpokoju i od progu woła: " Duszko, czy wiesz, umarł ten dozorca, który nas tak cenił". Gdy opowiedziałem ten dowcip w krakowskim towarzystwie, tylko Antosia się śmiała.   Widać, że mimo różnicy wieku państwo Kondratowie...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner