Marek Frąckowiak nie żyje Marek Frąckowiak nie żyje Zmarł Marek Frąckowiak Marek Frąckowiak na koncercie z okazji otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich Marek Frąckowiak na premierze filmu Zbliżenia
Marek Frąckowiak nie żyje
ONS.pl
Na co chorował aktor?
1/5
Marek Frąckowiak nie żyje
ONS.pl

Marek Frąckowiak nie żyje! Popularny aktor, którego widzowie z pewnością zapamiętali z takich seriali jak:  "Plebania" czy "Ranczo", przegrał walkę z nowotworem. Informacje o śmierci Marka Frąckowiaka przekazał swoim fanom Łukasz Płoszajski, który zamieścił wzruszający wpis dotyczący aktora.

znowu straciłem kolegę . poznaliśmy się na planie serialu . często spotykaliśmy się gdzieś w locie . pamiętam Twój uśmiech i głos . byłeś dobrym , wesołym , wrażliwym człowiekiem . uśmiecham się dziś w Twoją stronę . dziękuje . żegnaj Marku- napisał na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz również: Marek Frąckowiak nie żyje. Jego żona, aktorka Ewa Złotowska, była przy nim do samego końca!

Jak donosi dziennik Fakt, informacje o śmierci Marka Frąckowiaka potwierdzili również przedstawiciele teatru Rampa, w którym występował. Marek Frąckowiak walczył z nowotworem od 2013 roku. U aktora zdiagnozowano wówczas raka kręgosłupa.

Zobacz także: Gwiazdor "To nie koniec świata!" zmaga się z nowotworem

2/5
Marek Frąckowiak nie żyje
ONS.pl

Informacje o śmierci Marka Frąckowiaka przekazał fanom Łukasz Płoszajski. Aktor zamieścił wzruszający wpis na Facebooku.

Łukasz Płoszajki przekazał informację o śmierci Marka Frąckowiaka
Facebook
Facebook

3/5
Zmarł Marek Frąckowiak
ONS.pl

Marek Frąckowiak zachorował w 2013 roku. Aktor przeszedł operację, po której wydawało się, że wygrał walkę z nowotworem kręgosłupa. Niestety, w 2014 roku nastąpił powrót choroby. Pojawiły się przerzuty.

4/5
Marek Frąckowiak na koncercie z okazji otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich
ONS

Jak informuje Fakt, w 2014 roku aktor przeszedł chemioterapię. Niestety, kilka miesięcy temu Marek Frąckowiak znów trafił do szpitala. W maju znalazł się pod opieką specjalistów. 

Mąż jest w szpitalu. Był niedokrwiony. Potrzebna była transfuzja. W dobrej formie nie jest, ale poczuł się lepiej - mówiła wówczas żona aktora w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień". 

Po kilku miesiącach aktor przegrał walkę z chorobą...

5/5
Marek Frąckowiak na premierze filmu Zbliżenia
Akpa

Marek Frąckowiak zmarł w wieku 67 lat. Rodzinie i bliskim aktora składamy kondolencje. 

Więcej na temat Marek Frąckowiak