Oboje w swoich oświadczeniach zapewnili, że nie będą mówić nic o rozpadzie swojego związku po 17 latach. Jednak Marcin Hakiel od kilku dni cały czas odpowiada fanom na trudne pytania, związane również z małżeństwem z Kasią Cichopek. Słowa tancerza świadczą, że jest to dla niego trudny czas, czego nie zamierza ukrywać przed zainteresowanymi. Teraz zdobył się na kolejną szczerą odpowiedź! Czy gwiazda "M jak miłość" zareaguje?

Reklama

Marcin Hakiel o małżeństwie z Kasią Cichopek

Kilka tygodni temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie - ich związek rozpadł się po 17 latach wspólnego życia. We wspólnym oświadczeniu napisali, że nie będą więcej zabierać głosu w tej sprawie. O ile Katarzyna Cichopek rzeczywiście unika tematu rozstania z mężem jak ognia, to Marcin Hakiel jest bardziej wylewny. Mąż gwiazdy "M jak miłość" odpowiedział już fanom na pytania, czy "zdradził Kasię" lub czy sam został zraniony. Hakiel zabrał również głos w sprawie orientacji seksualnej. Teraz odpowiedział na kolejne pytanie dotyczące małżeństwa z Cichopek! Tancerz wyznał, że nie żałuje żadnego dnia spędzonego z Kasią, choć te ostatnie nie były najłatwiejsze:

Było jedno pytanie, na które zastanawiałem się czy odpowiedzieć. Nie żałuję żadnego dnia z mojego małżeństwa, nawet tych ostatnich, trudnych i bolesnych. Wszystko dzieje się po coś... - pisze Marcin.

Instagram

Marcin Hakiel zapewnił również swoich obserwatorów, że rozmawia ze swoimi dziećmi, Adamem i Helenką, na temat ich rodzinnej sytuacji.

Zobacz także: Marcin Hakiel ćwiczy razem z synem i przyznaje: "Z dziećmi trzeba rozmawiać o rozstaniu"

marcinhakiel/Instagram

Hakiel i Cichopek byli parą przez 17 lat. Na razie nie wiadomo, kiedy wezmą rozwód, jak podzielą majątek czy opiekę nad dziećmi.

Zobacz także
VIPHOTO/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama