Przyczyny rozstania Cichopek i Hakiela
Mateusz Jagielski/East News
Newsy

Czy Marcin Hakiel zdradził żonę? Odpowiedział na pytanie

Marcin Hakiel zdecydował się na Q&A na swoim Instagramie. Wśród pytań od fanów nie zabrakło oczywiście tych dotyczących jego rozstania z żoną. Co odpowiedział tancerz?

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek przeszedł metamorfozę i wygląda na to, że nie tylko wizualną, ale też mentalną. Dotychczas na jego instagramowym profilu na próżno było szukać popularnej w mediach interakcji z fanami czyli tzw. Q&A. Teraz jednak to się zmieniło i jakby tego było mało, Marcin Hakiel zdecydował się nawet odpowiedzieć na pytanie o... zdradę! Sprawdźcie, co odpowiedział fanom!

Zobacz także: Gdy kamery nie widzą... Zamyślona Katarzyna Cichopek opuszcza budynek TVP PAPARAZZI

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Marcin Hakiel odpowiedział na pytanie dotyczące rozstania z Katarzyną Cichopek!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w ubiegłym tygodniu opublikowali na swoich instagramowych profilach oświadczenia, w których poinformowali o zakończeniu swojego małżeństwa. Z treści wystosowanych przez byłych partnerów oświadczeń dowiedzieliśmy się, że tancerz i aktorka nie zamierzają już więcej odnosić się do tej sprawy, ani jej komentować. Jednak teraz Marcin Hakiel postanowił zorganizować na swoim InstaStories Q&A i jak nietrudno się domyśleć, fani nie odpuścili tancerzowi i zaczęli dopytywać o kwestie związane z rozstaniem z żoną. 

- Jak to się mogło stać? - zapytał jeden z fanów.

- Życie jest nieprzewidywalne, czasem pisze scenariusze, których się nie spodziewamy - odpowiedział tajemniczo Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel zabrał głos w sprawie rozstania
Instagram/Marcin Hakiel

To jednak nie wszystko! Ze względu na to, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie zdradzili dokładnych powodów swojego rozstania, fani snują swoje domysły. Nic więc dziwnego, że wśród pytań do tancerza pojawiło się to dotyczące... zdrady!

- Czy pan zdradził? - zapytał wprost internauta.

- Nie - skwitował Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel zabrał głos w sprawie rozstania
Instagram/Marcin Hakiel

Marcin Hakiel zabrał również głos w sprawie swojej metamorfozy. Tancerz ostatnio mocno ściął włosy, a także przefarbował je na jasny blond. Na pytanie, dlaczego zdecydował się właśnie na taki kolor, odpowiedział, że tak po prostu czuł. Wygląda na to, że po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel chce mieć lepszy kontakt z fanami. Nam nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć aktorce i tancerzowi wszystkiego dobrego już na osobnej, życiowej ścieżce.

Marcin Hakiel opublikował pierwsze zdjęcie po rozstaniu
East News/VIPHOTO

 

Marcin Hakiel zdradził, że nadal nosi obrączkę
Instagram / @marcinhakiel / EOS
Newsy
Marcin Hakiel nadal nosi obrączkę po rozstaniu z Katarzyną Cichopek! Zaskakujące wyznanie
Marcin Hakiel zwrócił uwagę fanów metamorfozą i szczerymi odpowiedziami na pytania dotyczące rozstania. Tancerz nadal nosi obrączkę? Odpowiedział!

Marcin Hakiel od czasu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczył metamorfozą i nie tylko mocno skrócił włosy, ale też przefarbował je na blond. To nie wszystko! Podczas Q&A na Instagramie odpowiedział nie tylko na pytania o zdradę , ale przyznał, że nadal nosi obrączkę... Zobaczcie sami! Marcin Hakiel szczerze odpowiedział na pytanie o obrączkę! Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  tydzień temu opublikowali na swoich profilach na Instagramie identyczne oświadczenia, w których poinformowali, że po 17 wspólnych latach podjęli decyzję o rozstaniu, ale ze względu na dobro dzieci nie zamierzają komentować tej sprawy w przestrzeni publicznej. Niedługo potem Marcin Hakiel zdecydował się na metamorfozę i pochwalił się relacją z treningów . W wolnej chwili tancerz odpowiedział na pytania internautów, a jedno z nich dotyczyło obrączki. Okazuje się, że Marcin Hakiel nadal ją nosi, ale nie na palcu, ale zawieszoną na łańcuszku. Zaskoczeni? Zobacz także:  Czy Marcin Hakiel zdradził żonę? Odpowiedział na pytanie Na jednym ze zdjęć widać łańcuszek na szyi Marcina Hakiela. To właśnie na nim tancerz zdecydował się zawiesić obrączkę. Wyraźnie widać, że to dość symboliczny gest. Czyżby istniały jeszcze szanse na powrót do relacji z Katarzyną Cichopek?    

Marcin Hakiel odpowiada na osobiste pytania o orientację
Instagram / @marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel został zapytany o orientację seksualną! I odpowiedział
Marcin Hakiel podczas Q&A zdecydował się odpowiedzieć na najbardziej osobiste pytania. Internauta zapytała nawet o to, czy jest gejem. A tancerz odpowiedział!

Marcin Hakiel od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek, które wspólnie ogłosili tydzień temu, stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tancerz nie tylko pokazuje na Instagramie, jak spędza czas z dziećmi, czy uczestniczy w treningach, ale też chętnie odpowiada na pytania internautów. Nawet te najbardziej prywatne. Tym razem mocno zaskoczył! Marcin Hakiel odpowiedział na pytanie o orientację Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  zdecydowali się rozstać po 17 wspólnych latach. Para zadeklarowała, że nie zamierza komentować tej sprawy w mediach, również ze względu na dzieci. Tymczasem od czasu rozstania Marcin Hakiel nie przestaje zaskakiwać. Najpierw tancerz zdecydował się na metamorfozę i nie tylko przefarbował włosy, ale zmienił też styl ubierania. Z kolei ostatnio coraz chętniej odpowiada na pytania internautów podczas Q&A. Marcin Hakiel zaprzeczył, że zdradził Katarzynę Cichopek , a teraz został zapytany czy jest gejem i odpowiedział wprost: Nie. Co ciekawe, tancerz nie wyklucza też udziału w Fame MMA. Chcielibyście zobaczyć pojedynek z udziałem Marcina Hakiela? Zobacz także:  Marcin Hakiel nadal nosi obrączkę po rozstaniu z Katarzyną Cichopek! Zaskakujące wyznanie Marcin Hakiel zdradził też, że nadal nosi obrączkę, ale po ogłoszeniu rozstania zdecydował się zawiesić ją na łańcuszku. Czyżby istniała jeszcze realna szansa na powrót? Internauci nie kryją, że są zaskoczeni wylewnością Marcina Hakiela, który jeszcze do niedawna żył w cieniu sławnej żony, a teraz to on jest bardziej aktywny w mediach społecznościowych i zaskakuje nie tylko metamorfozą, ale i wyznaniami.   

Marcin Hakiel cierpi po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
Instagram @marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel zapowiada: "Nowe nadchodzi"! Zaskakujące zdjęcie
Marcin Hakiel pochwalił się nową fotką! Czyżby tancerz planował przeprowadzkę?

Marcin Hakiel nie przestaje zaskakiwać! Tancerz, po ogłoszeniu rozstania z Katarzyną Cichopek, codziennie publikuje nowe relacje, na których pokazuje, jak zajmuje się dziećmi, ćwiczy na siłowni i odwiedza swoje szkoły tańca. Jak wiadomo rozstanie pary wywołało ogromne emocje i fani długo nie mogli uwierzyć, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się... W końcu jeszcze niedawno uchodzili za idealne małżeństwo. Teraz tancerz zapowiada zmiany. O co chodzi? Marcin Hakiel ma nowe plany na przyszłość? Marcin Hakiel od czasu rozstania stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie odpowiada nawet na najbardziej prywatne pytania. Również te dotyczące zdrady czy orientacji seksualnej. Ostatnio tancerz poinformował nawet, że zdecydował się na terapię .  Wiele wskazuje też na to, że tancerz pogodził się już z rozstaniem i zdecydował się definitywnie zdjąć obrączkę, którą niedawno nosił na łańcuszku na szyi . Teraz Marcin Hakiel pokazał nowe zdjęcia, które wyglądają na plany lokalu. Czyżby tancerz zdecydował się na zakup mieszkania? Na zdjęciu została oznaczona szkoła tańca, którą Marcin Hakiel prowadzi i wygląda na to, że być może planuje otworzyć nową placówkę... Zobacz także:  Marcin Hakiel zdecydował się na śmiały ruch. To definitywny koniec jego małżeństwa Co ciekawe, Katarzyna Cichopek poza oświadczeniem, które opublikowała na Instagramie w żaden sposób nie komentuje rozstania z mężem. Jak wiadomo, do tej pory to właśnie aktorka była gwiazdą w mediach społecznościowych, a teraz widać, że Marcin Hakiel jest dużo bardziej aktywny i zaskakuje kolejnymi odważnymi wyznaniami, które są szeroko komentowane w sieci. Spodziewaliście się, że tancerz po rozstaniu stanie się tak otwarty?  

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik