Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek mocno zaskoczyło fanów! Po 17 wspólnych latach para rozstała się w okolicznościach, których postanowili nie ujawniać. Mimo tej przykrej sytuacji oboje zdają się kwitnąć i być bardzo szczęśliwi. Szczególnie okazuje to Marcin Hakiel, który po rozstaniu zmienił fryzurę i często "rozmawia" z fanami za pośrednictwem Instagrama. Tancerz wciąż się uśmiecha, rozszerza swoją działalność biznesową i chwali się prywatnym życiem, czyli najczęściem kadrami z dziećmi. Marcin Hakiel dobrze wiedział, jakie wybrać podejście do swoich pociech, by rozstanie rodziców jak najmniej ich dotknęło.

Reklama

Marcin Hakiel pokazał jak ćwiczy z synem

Marcin Hakiel jako zawodowy tancerz wciąż dba o swoją sylwetkę za pomocą profesjonalnych treningów. Jak się okazuje do trudnych ćwiczeń Marcin Hakiel zaprasza swojego syna Adama. Obaj panowie idą łeb w łeb podnosząc ciężary, czy robiąc pompki. Dumny tata z radością chwali się umiejętnościami swojego syna. Pod nagraniami ich najnowszego treningu pojawiło się mnóstwo komplementów:

- Chyba sama zacznę ćwiczyć ???? a Młody wymiata z tymi sztangami ????

- Fajnie. Wymiatacie chłopaki. Początki zawsze są bardzo ciężkie, ale świetnie dajesz radę, może to dopiero początek dla ciebie?! ????????????????Życzę Ci z całego serducha wytrwałości i szczęścia

- Jest moc, dajcie czadu chłopaki - chwalą fani.

Marcin Hakiel chwali się swoją relacją z synem, ale zaznacza, że w przypadku rozstania konieczna jest rozmowa z dziećmi. Na szczere wyznanie zdecydował się na swoim Instagramie.

Zobacz także: Marcin Hakiel tęskni za Kasią Cichopek? Słowa tej piosenki nie pozostawiają wątpliwości

Marcin Hakiel zapytany o to, czy należy rozmawiać z dziećmi o rozstaniu bez zawahania odpowiedział, że tak!

Zobacz także

- Czy i jak rozmawiać z dziećmi o rozstaniu rodziców?

- Rozmawiać trzeba zawsze, dzieci czują i rozumieją więcej niż dorosłym się wydaje - wyjaśnił Marcin Hakiel.

marcinhakiel/Instagram

Z relacji i nagrań Marcina Hakiela wynika, że tancerz ma wciąż wspaniały kontakt z dziećmi. Tancerz przyznał także, że wciąż mieszka w ich wspólnym mieszkaniu, razem z dziećmi, natomiast już bez Katarzyny Cichopek... Gdzie wyprowadziła się aktorka "M jak miłość"? Tego jeszcze nie wiadomo. Katarzyna Cichopek w swoim pierwszym wywiadzie po rozstaniu przyznała, że jest szczęśliwa i może liczyć na duże wsparcie od bliskich i fanów.

Reklama

Zobacz także: Operacja Katarzyny Cichopek to dopiero początek. Czeka ją długie leczenie

Instagram / katarzynaichopek
Reklama
Reklama
Reklama