Po ogłoszeniu ciąży wydawać się mogło, że Marcin i Dominika będą chętnie dzielić się swoim szczęściem. Ku zdumieniu wszystkich, zapanowała kompletna cisza, a tancerz całkowicie odsunął się od mediów społecznościowych. Teraz jego partnerka udostępniła zastanawiający wpis o... złudzeniu!

Reklama

Niepokojące słowa na profilu partnerki Marcina Hakiela

Gdy kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Dominika zdradzili, że spodziewają się dziecka, w mediach zapanowało istne zatrzęsienie. W zaledwie kilku wywiadach zakochani opowiedzieli jeszcze o tym ważnym momencie, przyznając, że jest to wczesny etap ciąży, ale oboje czują ekscytację. Od tamtej pory minęło już jednak trochę czasu i choć wszyscy sądzili, że para będzie skrupulatnie relacjonować przygotowania do powitania na świecie maleństwa, stało się inaczej.

Przedtem Marcin i Dominika chętnie publikowali wspólne zdjęcia, daleko przesuwając granicę prywatności. Co jakiś czas opowiadali także o swojej relacji, a nie tak dawno kobieta pokusiła się nawet o zdradzenie, gdzie miał miejsce ich pierwszy pocałunek! Chociaż po zakończeniu "Tańca z gwiazdami" duet miał sprzyjające podłoże do tego, by częściej chwalić się wspólnymi chwilami, ci jednak zaczęli się wycofywać.

Marcin Hakiel z ukochaną
Instagram@MarcinHakiel

Dominika co prawda co jakiś czas wrzuca na Instagram kolejne fotki, ale jak podkreśla, są to archiwalne fotografie. Marcin z kolei zniknął całkowicie! Ostatni post na jego profilu pojawił się bowiem 13 czerwca, a ostatni z ukochaną - 3 czerwca. Ciszę w końcu przerwała jego partnerka, choć publikując zastanawiające słowa.

Udostępniła na InstaStory sentencję poświęconą mediom społecznościowym, które wywołują wśród ludzi zazdrość o styl życia innych, choć często niewiele ma on wspólnego z prawdą. Pojawił się też wątek o związkach!

Zobacz także
Media społecznościowe kreują w nas poczucie zazdrości wobec iluzji. Niestety niektórzy są zazdrośni o rzeczy, związki i styl życia, które nie istnieją
Niepokojące słowa na profilu partnerki Marcina Hakiela
Instagram@_de_bonbon_

Czy tą krótką sentencją Dominika chciała coś przekazać swoim obserwatorom? Mamy nadzieję, że u niej i Marcina wszystko jest w porządku.

Reklama

Zobacz także: Paulina Smaszcz o Marcinie Hakielu: "On wie, że 24h na dobę może na mnie liczyć"

Marcin Hakiel z ukochaną
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama