Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś Marcin Gortat Marcin Gortat Marcin Gortat - wszystkie dziewczyny Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS
ZOBACZ!
1/5
Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS

 

Jakiś czas temu świat obiegła wiadomość, że Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś nie są już razem. To był szok, bo wydawało się, że będzie to miłość do grobowej deski. Para do tej pory nie komentowała tych doniesień, choć zrobił to brat sportowca, Filip Gruszka. 

 

- Faktycznie, między Alicją i Marcinem wystąpiły bardzo duże rozbieżności co do dalszych planów na życie - stwierdził Filip Gruszka w rozmowie z "Twoim Imperium". 

 

Teraz wygląda na to, że Marcin Gortat już układa sobie życie na nowo! Niedawno został przyłapany z obcą kobietą. Czy to właśnie ona zajęła miejsce pięknej Alicji? Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

2/5
Marcin Gortat
Instagram

 

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś byli parą ponad rok. Z pewnością nie był to łatwy związek, ponieważ między zakochanymi przez długi czas była spora odległość, z którą jednak razem walczyli. Niestety, według "Super Expressu", sportowiec i aktorka mieli inne wizje przyszłości. 

 

- Nie odpowiadała jej wizja kury domowej. Woli funkcjonować między Polską a Los Angeles, gdzie ma willę i sporo swobody. Chce trochę popracować w kraju, nie rezygnując z kariery za granicą. Nie w głowie jej teraz dzieci, czy zajmowanie się domem i czekanie z obiadem na męża, którego często nie będzie w domu. Zresztą Marcin ma wiele kawalerskich nawyków, więc życie z nim nie byłoby łatwe - ujawnił  niedawno znajomy aktorki w "Super Expressie".

 

Zobacz: Bolesne rozstania – jak sobie poradzić po zerwaniu? 

3/5
Marcin Gortat
Instagram

Teraz wygląda na to, że Marcin Gortat pogodził się już ze swoją obecną sytuacją. Ostatnio pochwalił się na Instagramie zdjęciem ze znajomymi, wśród których była piękna blondynka w czerwonej sukience. Opublikował z nią więcej niz jedno zdjęcie...

 

Zobacz: Zostańmy przyjaciółmi... czy to możliwe po zerwaniu?

4/5
Marcin Gortat - wszystkie dziewczyny

Oprócz tego na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać, jak sportowiec jedzie w tandemie z kobietą. Widać, że to inna osoba niż blondynka ze zdjęcia!

 

Zobacz: Jak wzmocnić związek na odległość?

 

 

5/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
Embassy of Poland in Washington DC, Dominik Mikołajczyk

Myślicie, że któraś z pań zajęła już miejsce Alicji i podbiła serce Marcina Gortata? 

 

Zobacz: Jak słowa "zawsze" i "nigdy" niszczą związek