Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Marcin Gortat Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat Selfie Marcina Gortata z wakacji
Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS
To DLATEGO już nie spotyka się z aktorką?
1/5
Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS

Mogło się wydawać, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat będą ze sobą na dobre i na złe. Choć ich relacja zaczęła się niespodziewanie i dość nagle, a wcześniej nikt nie podejrzewał, że tych dwoje kiedykolwiek zwiąże się ze sobą, to jednak aktorka i sportowiec dobrali się wyjątkowo dobrze. Oboje mieszkają w USA, oboje dużo podróżują. Mogli rozumieć się jak nikt inny! Niestety, para rozstała się po 1,5 roku i ani Marcin, ani Alicja nie skomentowali tego faktu. Do teraz! Marcin właśnie zabrał głos na Instagramie. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

2/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Marcin i Alicja bardzo długo ukrywali, że są parą. Ich pierwsze publiczne wyjścia były dużym zaskoczeniem. Para dawała też delikatne sygnały na swoich profilach na Instagramie, np. sportowiec opublikował zdjęcie w okularach, w których odbijała się aktorka. Jednak to by było na tyle. Każdy, kto liczył na słodkie selfies zakochanych, mocno się rozczarował. Tymczasem teraz Marcin po raz pierwszy zabrał głos po rozstaniu z Alicją i zrobił to właśnie na Instagramie.

Zobacz: 5 etapów cierpienia po zakończeniu związku

3/5
Marcin Gortat
Instagram

Marcin Gortat udostępnił na Instagramie zdjęcie z profilu Uli Radwańskiej. Fotografia przedstawia parę, jednak to napis jest najbardziej istotny. 

 

- Najbardziej udane relacje to te, które nie są pokazywane w mediach społecznościowych - czytamy.

 

Marcin dopisał:

 

  • Zgadzam się....!!!!!! 👊🏻💪🏻💪🏻 #dzisiejszeCzasy

 

Zobacz: Od tajemnego związku, do niespodziewanego rozstania! Tak wyglądała relacja Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata! 

4/5
Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat

Przypomnijmy, że rzekomą przyczyną rozstania były odmienne oczekiwania Alicji i Marcina. Według plotek o gwiazdach, Marcin chciał założyć rodzinę, a aktorka nie była jeszcze na to gotowa. 

Zobacz: Popraw relacje w swoim związku

5/5
Selfie Marcina Gortata z wakacji
Instagram

A może myślicie, że Marcin i Alicja jeszcze wrócą do siebie?

Zobacz: Brat Gortata przerwał milczenie! Zdradził przyczynę rozstania Marcina Gortata z Alicją Bachledą-Curuś