Marcelina Zawadzka ogłosiła swoje zaręczyny z Maxem Gloecknerem i pokazała bajkowe kadry z tego magicznego momentu. Gwiazda Polsatu pochwaliła się swoim szczęściem i opublikowała zdjęcia na którym dokładnie widać jej pierścionek zaręczynowy. Jest piękny!

Reklama

Marcelina Zawadzka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Marcelina Zawadzka po raz pierwszy ogłosiła, że spotyka się z Maxem Gloecknerem podczas Polsat SuperHit Festiwal w 2022 roku. Od tamtej pory gwiazda stacji nie ukrywała, że wreszcie odnalazła swoje szczęście u boku odpowiedniego partnera. Teraz para, którą połączyła miłość do podróży, ogłosiła swoje zaręczyny! Partner poprosił Marcelinę Zawadzką o rękę w wyjątkowo malowniczych okolicznościach.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka została zapytana o dzieci. Mistrzowska reakcja gwiazdy

Pochodzący z Niemiec Gloeckner oświadczył się podczas wspólnej wyprawy pary do Arizony. Marcelina Zawadzka w najnowszym wpisie na Instagramie pochwaliła się swoim szczęściem i nie ukrywa, że warto było czekać na tego jedynego.

- Przepełnia mnie wdzięczność i ogromna radość, ze udało Nam się spotkać w odpowiednim dla siebie czasie i miejscu???????? ????????❤️ Mam wielkie szczęście, że było mi dane w tym życiu, zaznać od drugiego człowieka prawdziwej szczerości, autentyczności, naturalnej miłości, bezinteresowności, dostrzeżenia prawdziwości, dobrej intencji i ekstremalnie pieknej wrażliwości na drugiego człowieka???????? Jestem wielką szczęściarą, ze mam Cie przy sobie… Warto było czekać (jak niektórzy mówią - długo ;) hehehe na Ciebie ???? Miłość jest wszystkim♥️ Dzięki Tobie wiem to na pewno???????? - dzieliła się radośnie z fanami swoimi ślubnymi planami.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka odtwarza taniec "Wednesday". Internauci: "Fajne, ale Doda lepiej"

Zobacz także

Fani oczywiście zwrócili uwagę na pierścionek zaręczynowy. Jedni się zachwycali, inni zauważyli, że ukochany gwiazdy chyba wybrał zły rozmiar pierścionka.

- Hehe pierścionek chyba za duży? Mój mąż też mi kupił za duży i pasował na palca wskazującego ????????piękna ta Wasza miłość , gratulacje!???? - żartobliwie komentowała jedna z fanek.

Nie zabrakło również gratulacji dla pary:.

- Gratulacje Marcelinka❤️Bije od Was miłość i szczęście. Życzę Wam, żeby zawsze tak było????????????

- Kochana jesteś wspaniałą osobą o wielkim sercu która pomaga i wspiera wszystkich. Nigdy nie wątpiłam że natrafisz na swojej drodze na odpowiedniego,tego jedynego człowieka który obdarzy cię tym samym czym ty obdarzasz innych. Jestem przeszczęśliwa że w końcu natrafiłaś na tego odpowiedniego jedynego człowieka który się o ciebie zatroszczy wesprze wysłucha a co najważniejsze obdarzy miłością, ponieważ zasługujesz na wszystko co najlepsze! Jeszcze raz gratulacje ❤️❤️❤️????????????

- Jesteście cudowni ???? niech Wasza miłość trwa przez całe wspólne życie ❤️ - życzyli fani.

Reklama

Także i redakcja Party.pl dołącza do życzeń!

Instagram/Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama