Już niedługo w Miami odbędą się wybory najpiękniejszej kobiety na świecie. Polskę w wyborach Miss Universe reprezentuje Marcela Chmielowska, która już od kilku miesięcy przygotowuje się do tego ważnego konkursu. Ostatnio pochwaliła się rzeczami, które musiała ze sobą zabrac w podróż, a ich ilość jest imponująca. Zobacz: Miss Universe: Polka jest już w Miami. Tak błyszczy wśród zagranicznych piękności

Reklama

Niedawno wszystkie kandydatki musiały zmierzyć się z trudnym zadaniem. Każda z nich udzielała krótkiego wywiadu dotyczącego ich osoby. Chmielowska wypadła bardzo dobrze, a Polskę mocno wychwaliła i zwróciła uwagę na zróżnicowanie krajobrazu. Co ciekawe cała rozmowa przebiegała w języku angielskim, a Polka poradziła sobie całkiem nieźle.

Wspomniała także o tym, że uwielbia gotować i robi to zawsze i wszędzie. Oczywiście nie mogła zapomnieć o tym, aby opowiedzieć coś o swojej osobie, co zrobiła z niezwykłym urokiem i wdziękiem. Marcela z pewnością podbije serca wszystkich, a jej mama może być bardzo dumna, ponieważ jej też miss poświęciła małą część wywiadu:

Polska jest pięknym krajem w centrum Europy. Mamy piękne góry, morze i jeziora, więc Polska jest naprawdę wspaniała. Kocham gotować wszędzie i zawsze. Jak mam dużo czasu to gotuje bez przerwy. Mój ojciec jest dobrym kucharzem. Mam wspomnienie takiej potrawy z dzieciństwa, którą ojciec zrobił specjalnie dla mnie. Jest prosta, ale jej zapach i składniki... Moja mama naprawdę o mnie dba. Jest nie tylko mamą, ale też moją najlepszą przyjaciółką. Myślę, że jestem zabawna i bardzo towarzyska. Lubię się uśmiechać i ciągle to robie, a poza tym jestem dobrą słuchaczką.

Jak oceniacie szanse Marceli podczas Miss Universe?

Zobacz: Najpierw narodowa, a teraz na wielki finał - Chmielowska pokazała najważniejszą kreację na Miss Universe


Reklama

Polka za kulisami sesji:

Reklama
Reklama
Reklama