Mandaryna i Fabienne Wiśniewska pojawiły się na otwarciu nowego miejsca LGBT+ w Warszawie - klubie La Pose. Córka Michała i Marty Wiśniewskich coraz częściej pojawia się na branżowych imprezach w towarzystwie mamy, która jest też jej najlepszą przyjaciółką. Jak wypadły tym razem? Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Mandaryna i Fabienne Wiśniewska razem na imprezie

Ostatnie tygodnie były dla Fabienne Wiśniewskiej mocno stresujące - córka Michała i Marty Wiśniewskich jest tegoroczną maturzystką, a więc na początku maja zdawała szereg egzaminów! W jednym z wywiadów Fabienne wyznała, że egzamin dojrzałości był dla niej bardzo stresujący, choć była do niego świetnie przygotowana. Wiśniewska wyniki pozna dopiero za kilka tygodni, teraz ma czas na zasłużony odpoczynek i... imprezy. Niedawno w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie nowego klubu LGBT+ "La Pose", na którym pojawiło się kilku celebrytów. Wśród nich właśnie Mandaryna oraz Fabienne! Panie wyglądały jak siostry, ale oczy wszystkich były tym razem zwrócone na Fabienne!

Zobacz także: Michał Wiśniewski o życiu uczuciowym Fabienne. "Będę robił problem, albo..."

AKPA

18-latka miała na sobie wiązany top w klasyczną kratę i w ten sposób odsłoniła brzuch. Mandaryna zdecydowała się na czarny golf i szerokie spodnie. Która stylizacja podoba Wam się bardziej?

Zobacz także: Michał Wiśniewski odpowiada Mandarynie: "Jest mi strasznie przykro"

Zobacz także
AKPA
Reklama

Na otwarciu klubu "La Pose" pojawili się również Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowka. Niedawno okazało się, że para ma za sobą ślub kościelny, który wzięli po tym, jak Sztaba dostał rozwód z Dorotą Szelągowską!

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama