MAC Cosmetics - The Simpsons - wrzesień 2014
MAC Cosmetics

Mamy ją! Wrześniowa kolekcja MAC - The Simpsons z Marge w roli głównej

MAC Cosmetics - The Simpsons - wrzesień 2014
MAC Cosmetics

Już we wrześniu pojawi się w sprzedaży, niestety tylko w wybranych sklepach MAC kolekcja - The Simpsons. Szalona, typowa dla tej amerykańskiej marki linia jest wyczekiwana od miesięcy. Jak przystało na MAC - twórcy nie poszli na kompromis i gwiazdą kolekcji została Marge Simpson. Rysunkowa postać, która od ponad 20 lat bawi cały świat. Ale to nie wszystko! Marka poszła o krok dalej i przeprowadziła wywiad z gwiazda nowej kolekcji do makijażu.

Zobaczcie więcej nowości makijażowychCzy masz jakieś urodowe triki, które chciałabyś przekazać swoim córkom, Lisie i Maggie?
Marge Simpson: Nigdy nie zapomnę mądrej rady, jaką dała mi matka: “Znajdź stylizację jaka ci odpowiada i trzymaj się jej. Noś te same ubrania każdego dnia swojego życia, jeśli tylko możesz.” To u mnie zadziałało doskonale!

Jakie są twoje pewniaki wśród produktów M·A·C Cosmetics?
Marge Simpson: Kocham je wszystkie jednakowo!  Ale jeśli chcę pobalansować na krawędzi życia, to używam szminki Lady Danger. Ta czerwona szminka ma bogaty kolor i pasuje do mojego ulubionego naszyjnika. Gdy chcę mocniej niż zazwyczaj podkreślić oczy używam Haute & Naughty Lash.

Jest poniedziałkowy poranek a dzieciaki właśnie spóźniają się do szkoły. Jaki jest element makijażu, bez którego nie wyjdziesz z domu? Szminka? Tusz? Róż?
Marge Simpson: Zdecydowanie szminka i tusz do rzęs. Prawie codziennie Bart i Homer robią coś, co sprawia że się czerwienię, więc kwestię różu mam załatwioną.

Jaki jest twój ulubiony produkt z kolekcji M·A·C The Simpsons?
Marge Simpson: Wszystkie są świetne, ale odcień Lisa’s Spikes świetnie współgra z odcieniem mojej skóry zaś Beehive Blue perfekcyjnie pasuje do moich włosów.

Czy istnieją jakieś nowe trendy które chciałabyś wypróbować używając kolekcji M·A·C Simpsons?
Marge Simpson: Bardzo chciałabym spróbować zrobić sobie ‘kocie oko’ – ale obawiam się, że nasz pies nie byłby tym zachwycony. Nie chcę faworyzować żadnego z moich zwierzaków.


W kolekcji znajdziecie m.in.:

  • Zestaw cieni THAT TRILLION DOLLAR LOOK QUAD, cena ok. 181 zł
  • Zestaw cieni MARGE’S EXTRA INGREDIENTS QUAD, cena ok. 181 zł
  • Błyszczyk LIPGLASS, cena ok. 85 zł
  • Róż POWDER BLUSH, cena ok. 105 zł
  • Naklejki na paznokcie M·A·C NAIL STICKERS, ok. 60 zł

Więcej na temat trendy w makijazu
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03