Gwiazdami drugiego odcinka show "Starsza pani musi fiknąć" będą Andrzej Piaseczny i jego mama, Alicja Piaseczna. Tylko u nas zobaczycie ekskluzywny fragment programu TVN, w którym pani Alicja wspomina ojca muzyka. Jak twierdzi, wszelkie dobre cechy ma po nim:

Reklama

"Andrzejku, to co dobre, to masz po tacie, a to co złe masz po mamie" - żartuje Alicja Piaseczna.

Kim był ojciec Andrzeja Piasecznego?

Tata Andrzeja Piasecznego nie żyje. Zmarł, kiedy wokalista był jeszcze na studiach. Chorował na nowotwór.

Mama uczyła w szkole biologii, tata pracował w zakładach chemicznych. Zmarł, gdy byłem na studiach. Mam po nim charakter, jestem drobiazgowy i uważny. (...) Łapię się na tym, że myślę jak on. (...) Jestem za to emocjonalny jak matka. I uparty. Dlatego czasem się kłócimy. Ale szczerze się przyznaję: jestem maminsynkiem. Gdy działo się źle, biegłem do mamy. Znajdowałem u niej czułość i opiekę. Dalej jej szukam - powiedział jakiś czas temu w rozmowie z Twoim Stylem.

Przyznał także, że jego ojciec był wymagający. Przed śmiercią nie zdążyli poważnie porozmawiać:

Ojciec był wymagający, miałem wrażenie, że nie wszystkie moje życiowe wybory akceptuje. To się zmieniło, gdy tata zapadł na raka. Jego choroba zbiegła się z moim pierwszym sukcesem, czyli nagraniem płyty z Robertem Chojnackim. Nigdy nie odbyliśmy z tatą długiej, ważnej rozmowy o życiu. (...) Przed śmiercią tata zdążył mi powiedzieć, że jest ze mnie dumny. Trudno opisać, jak ważny były dla mnie te słowa. Nie wiem, czy ja mu powiedziałem, że jestem z niego dumny. To coś, czego trzeba się nauczyć. Do głowy mi nie przyszło, żeby powiedzieć: "Tato, ja też jestem z ciebie dumny" - mówił wokalista.

Zobaczcie zwiastun programu z Andrzejem Piasecznym i jego mamą! Premiera - w środę o 21:30 w TVN!

Reklama

Zobacz także: Doda odwołała koncert przez Andrzeja Piasecznego!? Jest komentarz gwiazdy!

x-news
Reklama
Reklama
Reklama