Doda na imprezie Róże Gali 2018
East News

Doda odwołała koncert przez Andrzeja Piasecznego!? Jest komentarz gwiazdy!

Doda na imprezie Róże Gali 2018
East News

Kilkanaście tygodni temu Doda zaprezentowała fanom swoją najnowszą płytę pt. "Dorota". Utwory od razu podbiły serca fanów, jednak gwiazda w najbliższym czasie nie zaśpiewa ich na dużej scenie. Wiadomo już, dlaczego koncert artystki, który miał odbyć się na Torwarze został odwołany. Co z tym wspólnego ma Andrzej Piaseczny?

Doda nie zagra na Torwarze

Piosenkarka już raz przełożyła swój koncert. Najpierw zmuszona była go odwołać, ponieważ u jej ojca zdiagnozowano nowotwór. Dorota zawsze podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza i nie wyobrażała sobie występować przed publicznością, podczas gdy jej ukochany tata potrzebował wsparcia. Całe szczęście stan zdrowia Pawła Rabczewskiego uległ poprawie. Niemniej jednak gwiazda znów nie wystąpi na scenie... 

Nie chcąc zawieść fanów oraz samej Dody zaproponowaliśmy, aby koncert odbył się 19 maja w Hali Torwar po zakończonym innym koncercie. Jesteśmy jednak zmuszeni powiadomić Państwa, że z przyczyn organizacyjnych i niezależnych od nas, nie będzie to możliwe - brzmi oficjalne oświadczenie organizatora koncertu. 

Zobacz także: Doda promuje nową płytę. W tej kreacji jest nie do poznania!

Jak informuje "Fakt" innym koncertem jest występ Andrzeja Piasecznego. Niemniej jednak to nie gwiazda zrezygnowała z występu, a wokalista zagroził, że odwoła swoje show, bo nie chce występować przed Dodą! Winny temu ma być ex partner Dody, Nergal, który przyjaźni się z Piaskiem. Podobno Andrzej nie chce kłócić się z przyjacielem... 

- Jego koncert ma odbyć się o 18, a Dody koncert planowano w związku z tym na 20. Wszyscy by się wyrobili. Andrzej Piaseczny zaparł się i groził, że jak Doda będzie grała tego dnia w tej samej hali co on, to on odwoła koncert. Uznał, że wszystko wyglądałoby tak, jakby był supportem Dody - powiedziała dziennikowi osoba związana z produkcją. 

Jak sprawę komentuje Doda? Artystka dodała zdjęcie z Andrzejem sprzed 14 lat i opis: 

- Matki, żony i kochanki. Kiedyś koleżanki.

Najbliższy koncert Dody odbędzie się już jutro 5 maja w teatrze Roma. Będzie on rejestrowany i wydany na płytach DVD. Wybieracie się? 

Doda i Piasek
Instagram

Doda odwołała koncert przez Piaska?

Doda i Piasek
EastNews

 

Więcej na temat Doda Andrzej Piaseczny
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51