Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozeen w programie Magdy Mołek
ONS
Newsy

Mołek przyparła Rozenek do muru. Zapytała wprost o wiek: Złośliwość?

Najpierw Doda, teraz Magda

Zapowiedzi pierwszego odcinka nowego sezonu programu Magdy Mołek "W roli głównej" z Małgorzatą Rozenek przyniosły sporo emocji. Magda zadawała mnóstwo niewygodnych pytań, na które Perfekcyjna reagowała bardzo różnie. Przypomnijmy: Rozenek zaatakowała Magdę Mołek na wizji. Małgorzata: Czuję się upokorzona

W poniedziałek mogliśmy zobaczyć cały odcinek, gdzie było równie gorąco. Dziennikarka nie mogła nie poruszyć kwestii związanej z wiekiem gwiazdy. Mówi się, że ma ona więcej lat, niż sama przekonuje. Takie pytanie Małgorzata uznała za złośliwość ze strony Magdy:

Mołek: Spisałam jeszcze parę rzeczy na twój temat, bo w tym wieku pamiętam coraz mniej. Czy my jesteśmy w tym samym wieku?

Rozenek: A nie wiem, w jakim ty jesteś!

Mołek: Rocznik '76!

Rozenek: To jestem od ciebie młodsza.

Mołek: No niesamowite!

Rozenek: Złośliwość?

Mołek: Podziw, bo masz już dzieci w wieku szkolnym!


Oglądaliście?

Zobacz: Doda: "Opłacę sobie podrobienie dowodu jak Rozenek". Dogryzła jej też w kwestii stylu

Magda Mołek w białym garniturze na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015Małgorzata Rozenek na ramówce TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik u Magdy Mołek o Annie Wintour
ONS
Newsy
Rubik nie pojawi się na okładce amerykańskiego Vogue'a: Nie jestem w typie Anny Wintour
Są też inne powody

W pierwszym odcinku programu "W roli głównej" gościem była Małgorzata Rozenek , która dość mało wylewnie odpowiadała na pytania Magdy Mołek . Pojawiło się też kilka małych spięć między gwiazdami, zwłaszcza, kiedy padła aluzja dotycząca wieku Rozenek. Zobacz:  Mołek przyparła Rozenek do muru. Zapytała wprost o wiek: Złośliwość? W ostatnim programie na kanapie zasiadła Anja Rubik , która opowiedziała o kulisach swojej pracy i oskarżeniach wysnuwanych wobec jednego z najsłynniejszych fotografów mody, Terry''''ego Richardsona. Pojawił się też temat okładek, na których topmodelka pozowała i jak na razie na jej koncie brakuje tej najbardziej prestiżowej, czyli amerykańskiego "Vogue''''a". Anja zapewnia, że raczej się tam nie pojawi z prostych względów: Po pierwsze nie jestem w typie Anny Wintour. Ona nigdy nie zachwycała się moją urodą. Poza tym bardzo ciężko jest znaleźć się na okładce Vogue, bo modelka zdobi ją tylko raz w roku. Przez pozostałe miesiące gwiazdą wydania jest gwiazda, bądź celebrytka - jak ostatnio Kim Kardashian. Amerykański Vogue promuje amerykańskie modelki, więc raczej nie znajdę się na okładce, bardzo w to wątpię. Chcielibyście ją zobaczyć na okładce magazynu? Zobacz: Gwiazdy na głośnej imprezie u naczelnej Vogue''''a!     Anja Rubik na ramówce TVN:

Małgorzata Rozenek poprowadzi Fakty
ONS
Newsy
Rozenek nową prowadzącą "Faktów"!? Małgorzata: Uwielbiam programy informacyjne
Jej słowa budzą mieszane uczucia

Dziś świat mediów zastanawia się, kto po Kamilu Durczoku zostanie nowym szefem "Faktów". Wśród kandydatek byli m.in. Jarosław Kuźniar oraz Jolanta Pieńkowska, która szybko zabrała głos w sprawie. Przypomnijmy: Pieńkowska nową szefową "Faktów"? Dziennikarka przerywa milczenie Wręcz nieprawdopodobna wydaje się być kandydatura Małgorzaty Rozenek , która w programie Magdy Mołek -  "W roli głównej"  jasno stwierdziła, że uwielbia programy informacyjne. Na planie swoich show ma nawet pewien nawyk - każdą setkę kończy typowo, jak każdy z dziennikarzy serwisu . Zapewnia jednak, że takie plotki należy potraktować jak każde inne na ten temat: Uwielbiam programy informacyjne, za każdym razem jak kończę setkę w swoim programie to kończę ją tak: "Małgorzata Rozenek, Fakty" - przekonywała Czy spełnią się jej ukryte marzenia? Zobacz: Mołek przyparła Rozenek do muru. Zapytała wprost o wiek: Złośliwość? Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek na planie programu W roli głównej
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się przed kamerami. Przypominamy, o co poszło!
Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się przed kamerami. Przypominamy, o co poszło!

Pamiętacie, o co przeszłości poróżniły się Małgorzata Rozenek i Magda Mołek? Między gwiazdami TVN doszło wówczas do ostrego spięcia, które teraz postanowiły sobie wyjaśnić na wizji! Cztery lata temu Małgorzata Rozenek pojawiła się w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Niestety, w trakcie wywiadu doszło do niezbyt przyjemnej wymiany zdań między gwiazdami. Magda Mołek pytała m.in. o wiek  Małgorzaty Rozenek, co prowadząca "Perfekcyjną panią domu" uznała na złośliwość. Prowadząca show próbowała również dowiedzieć się, czy Rozenek czuje się upokorzona sprzątając w swoim programie. Reakcja Małgosi była wówczas bardzo stanowcza!  Nie, czuję teraz, bo teraz ty próbujesz to, mam wrażenie, zrobić- odpowiedziała wówczas wyraźnie zirytowana Małgorzata Rozenek.  Teraz gwiazda znów pojawiła się w programie Magdy Mołek i wyjaśniła, dlaczego tak zareagowała na pytania koleżanki z TVN!  Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się na wizji Po czterech latach od emisji odcinka "W roli głównej" z Małgorzatą Rozenek, gwiazda TVN znów pojawiła się w programie prowadzonym przez Magdę Mołek. Żona Radka Majdana wyjaśniła, dlaczego tak stanowczo zareagowała wówczas na pytania prowadzącej show.  Ja miałam wtedy trudny moment. Oglądałam to po latach i tak mówię "o co mi wtedy chodziło?". To były początki spotykania się z Radziem. Miałam taki moment, że miałam wyrzuty sumienia, że spędzam za mało czasu z synami. Ty mi zadałaś pytanie, jak ja daje sobie radę zajmować się synami, skoro tyle pracuję. To był ten wyzwalacz. Miałam wtedy w głowie jedną myśl "dlaczego ona uważa, że jestem zła matką?", mimo, że to nie padło. To wszystko stało się w mojej...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner